Tato nemovitost není dostupná

Nezařízený byt 3+1 na Náměstí Bratří Synků v druhém patře, Praha 4 - NUSLE, 2 LOŽNICE

Nezařízený byt 3+1 na Náměstí Bratří Synků v druhém patře, Praha 4 - NUSLE, 2 LOŽNICE Nezařízený byt 3+1 na Náměstí Bratří Synků v druhém patře, Praha 4 - NUSLE, 2 LOŽNICE Nezařízený byt 3+1 na Náměstí Bratří Synků v druhém patře, Praha 4 - NUSLE, 2 LOŽNICE Nezařízený byt 3+1 na Náměstí Bratří Synků v druhém patře, Praha 4 - NUSLE, 2 LOŽNICE Nezařízený byt 3+1 na Náměstí Bratří Synků v druhém patře, Praha 4 - NUSLE, 2 LOŽNICE Nezařízený byt 3+1 na Náměstí Bratří Synků v druhém patře, Praha 4 - NUSLE, 2 LOŽNICE Nezařízený byt 3+1 na Náměstí Bratří Synků v druhém patře, Praha 4 - NUSLE, 2 LOŽNICE Nezařízený byt 3+1 na Náměstí Bratří Synků v druhém patře, Praha 4 - NUSLE, 2 LOŽNICE Nezařízený byt 3+1 na Náměstí Bratří Synků v druhém patře, Praha 4 - NUSLE, 2 LOŽNICE Nezařízený byt 3+1 na Náměstí Bratří Synků v druhém patře, Praha 4 - NUSLE, 2 LOŽNICE Nezařízený byt 3+1 na Náměstí Bratří Synků v druhém patře, Praha 4 - NUSLE, 2 LOŽNICE Nezařízený byt 3+1 na Náměstí Bratří Synků v druhém patře, Praha 4 - NUSLE, 2 LOŽNICE

Velice prostorný byt v 2. patře staršího domu. Byt není rekonstruovaný. Poslední rekonstrukce proběhla cca v roce 2000. V každém pokoji je koberec, v kuchyni PVC. Prostory jsou vytápěné wafkami. byt je nezařízený, ale lze ho dozařídit starším nábytkem. V kuchyni je kuchyňská linka s plynovým sporákem a elektrická trouba vestavěná do linky. Koupelna je s velice nestandardní vanou. Toaleta je zvlášť. K bytu patří i malý balkonek (1,5m²).

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.064537
14.441575
nám. Bří Synků, Praha 4 - Nusle, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky6182
Adresanám. Bří Synků, Praha 4 - Nusle
Budovacihlová
Stavšpatný
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha130 m²
Terasane
Balkónano
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter