Tato nemovitost není dostupná

Prodej, Praha 10 - nadstandardní byt 4+kk (možnost 2+kk a 1+1) po rekonstrukci, u metra, s terasou s výhledy, cihla

Prodej, Praha 10 - nadstandardní byt 4+kk (možnost 2+kk a 1+1) po rekonstrukci, u metra, s terasou s výhledy, cihla Prodej, Praha 10 - nadstandardní byt 4+kk (možnost 2+kk a 1+1) po rekonstrukci, u metra, s terasou s výhledy, cihla Prodej, Praha 10 - nadstandardní byt 4+kk (možnost 2+kk a 1+1) po rekonstrukci, u metra, s terasou s výhledy, cihla Prodej, Praha 10 - nadstandardní byt 4+kk (možnost 2+kk a 1+1) po rekonstrukci, u metra, s terasou s výhledy, cihla Prodej, Praha 10 - nadstandardní byt 4+kk (možnost 2+kk a 1+1) po rekonstrukci, u metra, s terasou s výhledy, cihla Prodej, Praha 10 - nadstandardní byt 4+kk (možnost 2+kk a 1+1) po rekonstrukci, u metra, s terasou s výhledy, cihla Prodej, Praha 10 - nadstandardní byt 4+kk (možnost 2+kk a 1+1) po rekonstrukci, u metra, s terasou s výhledy, cihla Prodej, Praha 10 - nadstandardní byt 4+kk (možnost 2+kk a 1+1) po rekonstrukci, u metra, s terasou s výhledy, cihla Prodej, Praha 10 - nadstandardní byt 4+kk (možnost 2+kk a 1+1) po rekonstrukci, u metra, s terasou s výhledy, cihla Prodej, Praha 10 - nadstandardní byt 4+kk (možnost 2+kk a 1+1) po rekonstrukci, u metra, s terasou s výhledy, cihla Prodej, Praha 10 - nadstandardní byt 4+kk (možnost 2+kk a 1+1) po rekonstrukci, u metra, s terasou s výhledy, cihla Prodej, Praha 10 - nadstandardní byt 4+kk (možnost 2+kk a 1+1) po rekonstrukci, u metra, s terasou s výhledy, cihla Prodej, Praha 10 - nadstandardní byt 4+kk (možnost 2+kk a 1+1) po rekonstrukci, u metra, s terasou s výhledy, cihla Prodej, Praha 10 - nadstandardní byt 4+kk (možnost 2+kk a 1+1) po rekonstrukci, u metra, s terasou s výhledy, cihla Prodej, Praha 10 - nadstandardní byt 4+kk (možnost 2+kk a 1+1) po rekonstrukci, u metra, s terasou s výhledy, cihla Prodej, Praha 10 - nadstandardní byt 4+kk (možnost 2+kk a 1+1) po rekonstrukci, u metra, s terasou s výhledy, cihla Prodej, Praha 10 - nadstandardní byt 4+kk (možnost 2+kk a 1+1) po rekonstrukci, u metra, s terasou s výhledy, cihla Prodej, Praha 10 - nadstandardní byt 4+kk (možnost 2+kk a 1+1) po rekonstrukci, u metra, s terasou s výhledy, cihla

Prostorný v nadstandardu zařízený byt 4+kk s prostornou terasou a dalšími 2 podkrovními pokoji se nalézá v posledním patře rohového cihlového domu po rekonstrukci, nedaleko metra Strašnická (8 min. na Václavské náměstí – centrum města) na rozhraní Vršovic a Strašnic na Praze 10.

Byt je novostavbou z roku 2004 – vestavbou půdního prostoru, původně určený pro soukromé účely majitele. Byt je velmi kvalitně zařízen (masivní dřevěné parkety, centrální vysavač, zabezpečovací systém, rozvody počítačové sítě a kabelové televize, klimatizace apod.) a jeho dispoziční řešení je cíleně směřováno k možnosti rozdělení na 2 samostatné bytové jednotky (1+1 + cca 15 m2 podkrovní pokoj a 2+kk + cca 15 m 2 podkrovní pokoj). Tato konfigurace umožňuje velmi šikovné užívání jedné poloviny bytu pro soukromé účely se současným pronájmem druhého bytu při možnosti bezproblémového financování koupě bytu hypotečním úvěrem. Cca 100m² velká terasa s výhledy je orientována do vnitrobloku a je společná pro oba byty. V bytě jsou velmi nízké provozní náklady, střecha i obvodové zdi jsou velmi kvalitně tepelně izolovány, dům je po celkové rekonstrukci.

Bydlení v této velmi populární lokalitě umožňuje jak nadstandardní a rychlé spojení s centrem města (metro, tramvaje, autobusy, nedaleký Pražský okruh) a velmi kvalitní občanskou vybavenost, nabízející jak širokou škálu možnosti denních nákupů (nedaleké 3 supermarkety, obchodní středisko Tesco Eden), sportovního vyžití (plavecký bazén – venkovní 50m i vnitřní 25m, tenisové a beachvolejbalové kurty a další) tak i zábavu a kvalitní stravování. V blízkosti se nalézá areál Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, školy, školky, univerzita MUP a další. Jedná se o ideální investici.

Občanská vybavenost

metro

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální elektrické

Voda

rozvod studené a teplé vody
50.071736
14.485595
Praha, Praha 10 (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
4 885 000 Kč
celková cena
PoplatkyVčetně provize a právních služeb
ID nabídky61768
AdresaPraha, Praha 10 (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Počet pater5
Užitná plocha109 m²
Půdní prostoryano
Terasaano (100 m²)
Sklepne
Výtahne
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter