Tato nemovitost není dostupná

Praha, atraktivní zařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, U Smaltovny, Holešovice, 64 m²

Praha, atraktivní zařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, U Smaltovny, Holešovice, 64 m2 Praha, atraktivní zařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, U Smaltovny, Holešovice, 64 m2 Praha, atraktivní zařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, U Smaltovny, Holešovice, 64 m2 Praha, atraktivní zařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, U Smaltovny, Holešovice, 64 m2 Praha, atraktivní zařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, U Smaltovny, Holešovice, 64 m2 Praha, atraktivní zařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, U Smaltovny, Holešovice, 64 m2 Praha, atraktivní zařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, U Smaltovny, Holešovice, 64 m2 Praha, atraktivní zařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, U Smaltovny, Holešovice, 64 m2 Praha, atraktivní zařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, U Smaltovny, Holešovice, 64 m2 Praha, atraktivní zařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, U Smaltovny, Holešovice, 64 m2 Praha, atraktivní zařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, U Smaltovny, Holešovice, 64 m2 Praha, atraktivní zařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, U Smaltovny, Holešovice, 64 m2 Praha, atraktivní zařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, U Smaltovny, Holešovice, 64 m2 Praha, atraktivní zařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, U Smaltovny, Holešovice, 64 m2 Praha, atraktivní zařízený nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, U Smaltovny, Holešovice, 64 m2

Krásné nařízené nebytové prostory – kanceláře k pronájmu se nachází v přízemí cihlovém domě z 30. let na Praze 7 – Holešovice. Dům je velmi zachovalý, po rekonstrukci hlavního domovního vedení a střechy. Prostory se stávají ze dvou kanceláří o velikosti 25,64 a 29,43m², které jsou vzájemně propojené dveřmi. Ke kancelářím náleží 2× WC a čajová kuchyňka. Na podlahách jsou koberce, pvc a dlažba. Orientace kanceláří je do ulice U Smaltovny, na oknech jsou dřevěné elektricky ovládané žaluzie. Připojení k internetu v ceně. Atraktivní lokalita s vynikající občanskou vybaveností a dopravní dostupností. V okolí jsou restaurace, obchody, kavárny, bankomaty, supermarket Albert a stanice metra „C“ Vltavská 5 minut chůze.

50.102307
14.436426
U smaltovny, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky61764
AdresaU smaltovny, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha64 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter