Tato nemovitost není dostupná

Praha, dvoupatrový obchodní prostor k pronájmu 49m², ulice Pod Harfou, Vysočany

Praha, dvoupatrový obchodní prostor k pronájmu 49m2, ulice Pod Harfou, Vysočany Praha, dvoupatrový obchodní prostor k pronájmu 49m2, ulice Pod Harfou, Vysočany Praha, dvoupatrový obchodní prostor k pronájmu 49m2, ulice Pod Harfou, Vysočany Praha, dvoupatrový obchodní prostor k pronájmu 49m2, ulice Pod Harfou, Vysočany Praha, dvoupatrový obchodní prostor k pronájmu 49m2, ulice Pod Harfou, Vysočany Praha, dvoupatrový obchodní prostor k pronájmu 49m2, ulice Pod Harfou, Vysočany Praha, dvoupatrový obchodní prostor k pronájmu 49m2, ulice Pod Harfou, Vysočany Praha, dvoupatrový obchodní prostor k pronájmu 49m2, ulice Pod Harfou, Vysočany Praha, dvoupatrový obchodní prostor k pronájmu 49m2, ulice Pod Harfou, Vysočany Praha, dvoupatrový obchodní prostor k pronájmu 49m2, ulice Pod Harfou, Vysočany Praha, dvoupatrový obchodní prostor k pronájmu 49m2, ulice Pod Harfou, Vysočany Praha, dvoupatrový obchodní prostor k pronájmu 49m2, ulice Pod Harfou, Vysočany Praha, dvoupatrový obchodní prostor k pronájmu 49m2, ulice Pod Harfou, Vysočany

Obchodní prostory k pronájmu 49m² se nachází v přízemí novostavby v ulici Pod Harfou, Praha 9, Vysočany. Jedná se o velkou místnost v přízemí a místnosti v prvním patře, kde je i sociální zázemí a kuchyň. Prostory mají velká okna. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici tramvají a autobusů.

50.103770
14.508157
Pod Harfou, Praha 9 - Vysočany, Czech Republic
Cena
14 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2300 Kč
ID nabídky61757
AdresaPod Harfou, Praha 9 - Vysočany
Budovaskeletová
Stavnovostavba
Patropřízemí
Užitná plocha49 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter