Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m²), ulice V Holešovičkách, Libeň, zahrada

Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m2), ulice V Holešovičkách, Libeň, zahrada Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m2), ulice V Holešovičkách, Libeň, zahrada Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m2), ulice V Holešovičkách, Libeň, zahrada Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m2), ulice V Holešovičkách, Libeň, zahrada Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m2), ulice V Holešovičkách, Libeň, zahrada Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m2), ulice V Holešovičkách, Libeň, zahrada Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m2), ulice V Holešovičkách, Libeň, zahrada Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m2), ulice V Holešovičkách, Libeň, zahrada Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m2), ulice V Holešovičkách, Libeň, zahrada Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m2), ulice V Holešovičkách, Libeň, zahrada Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m2), ulice V Holešovičkách, Libeň, zahrada Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m2), ulice V Holešovičkách, Libeň, zahrada Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m2), ulice V Holešovičkách, Libeň, zahrada Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m2), ulice V Holešovičkách, Libeň, zahrada Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m2), ulice V Holešovičkách, Libeň, zahrada Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m2), ulice V Holešovičkách, Libeň, zahrada Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m2), ulice V Holešovičkách, Libeň, zahrada Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m2), ulice V Holešovičkách, Libeň, zahrada Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m2), ulice V Holešovičkách, Libeň, zahrada Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m2), ulice V Holešovičkách, Libeň, zahrada Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m2), ulice V Holešovičkách, Libeň, zahrada Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m2), ulice V Holešovičkách, Libeň, zahrada

Nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m²) se nachází v přízemí činžovní vily v ulici V Holešovičkách, Praha 8, Libeň. V kuchyni je lednice, mrazák, sporák, trouba, digestoř, mikrovlnka a myčka. V koupelně je vana, toaleta v oddělené místnosti. V bytě je dostatek úložného prostoru díky vestavěným skříním na chodbě a v ložnici. Obě ložnice jsou neprůchozí. Na podlahách jsou parkety, dlažba a lino. Parkování na ulici před domem. Možnost využívat zahradu. Topení plynové. Občanská vybavenost – restaurace, pošta a další. Dopravní dostupnost – 1 minuta na stanici autobusů, 5 minut autobusem na stanici metra Nádraží Holešovice „C“.

50.117030
14.457358
V Holešovičkách, Praha 8 - Libeň, Czech Republic
Cena
12 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby 700,- Kč/os/měsíc + elektřina a plyn
ID nabídky61729
AdresaV Holešovičkách, Praha 8 - Libeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha75 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter