Tato nemovitost již byla pronajata

Praha - Uhříněves, krásný částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (58m²), ulice Blšanecká, terasa a předzahrádka

Praha - Uhříněves, krásný částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (58m2), ulice Blšanecká, terasa a předzahrádka Praha - Uhříněves, krásný částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (58m2), ulice Blšanecká, terasa a předzahrádka Praha - Uhříněves, krásný částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (58m2), ulice Blšanecká, terasa a předzahrádka Praha - Uhříněves, krásný částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (58m2), ulice Blšanecká, terasa a předzahrádka Praha - Uhříněves, krásný částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (58m2), ulice Blšanecká, terasa a předzahrádka Praha - Uhříněves, krásný částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (58m2), ulice Blšanecká, terasa a předzahrádka Praha - Uhříněves, krásný částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (58m2), ulice Blšanecká, terasa a předzahrádka Praha - Uhříněves, krásný částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (58m2), ulice Blšanecká, terasa a předzahrádka Praha - Uhříněves, krásný částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (58m2), ulice Blšanecká, terasa a předzahrádka Praha - Uhříněves, krásný částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (58m2), ulice Blšanecká, terasa a předzahrádka Praha - Uhříněves, krásný částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (58m2), ulice Blšanecká, terasa a předzahrádka Praha - Uhříněves, krásný částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (58m2), ulice Blšanecká, terasa a předzahrádka Praha - Uhříněves, krásný částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (58m2), ulice Blšanecká, terasa a předzahrádka Praha - Uhříněves, krásný částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (58m2), ulice Blšanecká, terasa a předzahrádka Praha - Uhříněves, krásný částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (58m2), ulice Blšanecká, terasa a předzahrádka Praha - Uhříněves, krásný částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (58m2), ulice Blšanecká, terasa a předzahrádka Praha - Uhříněves, krásný částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (58m2), ulice Blšanecká, terasa a předzahrádka Praha - Uhříněves, krásný částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (58m2), ulice Blšanecká, terasa a předzahrádka

Krásný částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (58m²) s terasou a předzahrádkou se nachází v přízemí moderního domu v ulici Blšanecká, Praha – Uhříněves. Byt má samostatný vchod. V kuchyni je lednice, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, elektrická trouba. V koupelně je rohová vana, toaleta v oddělené místnosti. Parkování bez problémů před domem. Dopravní dostupnost – 7 minut na stanici autobusů nebo nádraží.

50.033420
14.583727
Blšanecká, Praha 10 - Uhříněves, Czech Republic
Cena
12 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3200 poplatky
ID nabídky61678
AdresaBlšanecká, Praha 10 - Uhříněves
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha58 m²
Terasaano
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter