Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný částečně zařízený rodinný dům 3+kk k pronájmu, 59m², Černošice, parkování, zahrada

Praha, krásný částečně zařízený rodinný dům 3+kk k pronájmu, 59m2, Černošice, parkování, zahrada Praha, krásný částečně zařízený rodinný dům 3+kk k pronájmu, 59m2, Černošice, parkování, zahrada Praha, krásný částečně zařízený rodinný dům 3+kk k pronájmu, 59m2, Černošice, parkování, zahrada Praha, krásný částečně zařízený rodinný dům 3+kk k pronájmu, 59m2, Černošice, parkování, zahrada Praha, krásný částečně zařízený rodinný dům 3+kk k pronájmu, 59m2, Černošice, parkování, zahrada Praha, krásný částečně zařízený rodinný dům 3+kk k pronájmu, 59m2, Černošice, parkování, zahrada Praha, krásný částečně zařízený rodinný dům 3+kk k pronájmu, 59m2, Černošice, parkování, zahrada Praha, krásný částečně zařízený rodinný dům 3+kk k pronájmu, 59m2, Černošice, parkování, zahrada Praha, krásný částečně zařízený rodinný dům 3+kk k pronájmu, 59m2, Černošice, parkování, zahrada Praha, krásný částečně zařízený rodinný dům 3+kk k pronájmu, 59m2, Černošice, parkování, zahrada Praha, krásný částečně zařízený rodinný dům 3+kk k pronájmu, 59m2, Černošice, parkování, zahrada Praha, krásný částečně zařízený rodinný dům 3+kk k pronájmu, 59m2, Černošice, parkování, zahrada Praha, krásný částečně zařízený rodinný dům 3+kk k pronájmu, 59m2, Černošice, parkování, zahrada Praha, krásný částečně zařízený rodinný dům 3+kk k pronájmu, 59m2, Černošice, parkování, zahrada Praha, krásný částečně zařízený rodinný dům 3+kk k pronájmu, 59m2, Černošice, parkování, zahrada Praha, krásný částečně zařízený rodinný dům 3+kk k pronájmu, 59m2, Černošice, parkování, zahrada Praha, krásný částečně zařízený rodinný dům 3+kk k pronájmu, 59m2, Černošice, parkování, zahrada Praha, krásný částečně zařízený rodinný dům 3+kk k pronájmu, 59m2, Černošice, parkování, zahrada Praha, krásný částečně zařízený rodinný dům 3+kk k pronájmu, 59m2, Černošice, parkování, zahrada Praha, krásný částečně zařízený rodinný dům 3+kk k pronájmu, 59m2, Černošice, parkování, zahrada Praha, krásný částečně zařízený rodinný dům 3+kk k pronájmu, 59m2, Černošice, parkování, zahrada Praha, krásný částečně zařízený rodinný dům 3+kk k pronájmu, 59m2, Černošice, parkování, zahrada

Částečně zařízený rodinný dům k pronájmu 3+kk (59m²) se nachází v příjemné a klidné části Prahy – Černošice. V kuchyni je lednice, myčka, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska. V koupelně je sprchový kout, toaleta. Je zde také půda, která je nad celou obytnou částí. Topení elektrické a krbová kamna. Možnost internetu a kabelové televize. U domu je zahrada 380m² a dvě parkovací místa na pozemku. Dopravní dostupnost – 5 minut na stanici autobusů nebo autem 30 minut do centra Prahy.

49.942143
14.309696
Akátová, Černošice, Czech Republic
Cena
17 800 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky61652
AdresaAkátová, Černošice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha59 m²
Plocha pozemku420 m²
Zahradaano (380 m²)
Výtahne
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter