Tato nemovitost není dostupná

Praha, nebytové prostory k pronájmu 47m², ulice Jateční, Holešovice, sklep

Praha, nebytové prostory k pronájmu 47m2, ulice Jateční, Holešovice, sklep Praha, nebytové prostory k pronájmu 47m2, ulice Jateční, Holešovice, sklep Praha, nebytové prostory k pronájmu 47m2, ulice Jateční, Holešovice, sklep Praha, nebytové prostory k pronájmu 47m2, ulice Jateční, Holešovice, sklep Praha, nebytové prostory k pronájmu 47m2, ulice Jateční, Holešovice, sklep Praha, nebytové prostory k pronájmu 47m2, ulice Jateční, Holešovice, sklep Praha, nebytové prostory k pronájmu 47m2, ulice Jateční, Holešovice, sklep Praha, nebytové prostory k pronájmu 47m2, ulice Jateční, Holešovice, sklep Praha, nebytové prostory k pronájmu 47m2, ulice Jateční, Holešovice, sklep Praha, nebytové prostory k pronájmu 47m2, ulice Jateční, Holešovice, sklep Praha, nebytové prostory k pronájmu 47m2, ulice Jateční, Holešovice, sklep Praha, nebytové prostory k pronájmu 47m2, ulice Jateční, Holešovice, sklep Praha, nebytové prostory k pronájmu 47m2, ulice Jateční, Holešovice, sklep

Nebytové prostory k pronájmu 47m² se nachází ve sníženém přízemí cihlové budovy v ulici Jateční, Praha 7, Holešovice. Jedná se o dvě místnosti a koupelnu. V koupelně je vana, toaleta v oddělené místnosti. K prostorům patří i sklep. Občanská vybavenost – pošta, supermarket, restaurace a další. Dopravní dostupnost – 3 minuty na stanici tramvají nebo 6 minut na stanici metra Vltavská, linka C. Vhodné jako kancelář, ateliér a sklad.

50.100829
14.446646
Jateční, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
7 300 Kč
za měsíc
Poplatky+ 350/osoba služby + elektřina a plyn
ID nabídky61636
AdresaJateční, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavdobrý
Patrosnížené přízemí
Užitná plocha47 m²
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter