Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (43m²), ulice Petrské náměstí, Nové Město, balkon

Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (43m2), ulice Petrské náměstí, Nové Město, balkon Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (43m2), ulice Petrské náměstí, Nové Město, balkon Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (43m2), ulice Petrské náměstí, Nové Město, balkon Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (43m2), ulice Petrské náměstí, Nové Město, balkon Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (43m2), ulice Petrské náměstí, Nové Město, balkon Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (43m2), ulice Petrské náměstí, Nové Město, balkon Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (43m2), ulice Petrské náměstí, Nové Město, balkon Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (43m2), ulice Petrské náměstí, Nové Město, balkon Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (43m2), ulice Petrské náměstí, Nové Město, balkon Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (43m2), ulice Petrské náměstí, Nové Město, balkon Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (43m2), ulice Petrské náměstí, Nové Město, balkon Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (43m2), ulice Petrské náměstí, Nové Město, balkon Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (43m2), ulice Petrské náměstí, Nové Město, balkon Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (43m2), ulice Petrské náměstí, Nové Město, balkon Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (43m2), ulice Petrské náměstí, Nové Město, balkon Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (43m2), ulice Petrské náměstí, Nové Město, balkon

Krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (43m²) s balkonem se nachází ve čtvrtém patře cihlové budovy s výtahem v ulici Petrské náměstí, Praha 1, Nové Město. Byt je vkusně zrenovovaný a a klidný – okna jsou do dvora. V kuchyni je lednice, varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, myčka, nádobí. V koupelně je vana, toaleta, pračka. Vyhledávaná lokalita přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností a občanskou vybaveností. Pár minut od domu se nachází Obchodní centru Palladium s množstvím obchodů a služeb. Dopravní dostupnost – 5 minut na stanici tramvají a stanici metra Náměstí Republiky, linka B. Pronájem možný pouze do jara.

50.091764
14.431955
Petrské nám., Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
13 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3000 poplatky (včetně internetu)
ID nabídky61594
AdresaPetrské nám., Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha43 m²
Balkónano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter