Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Pod Harfou, Vysočany, komora, garáž, 52 m²

Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Pod Harfou, Vysočany, komora, garáž, 52 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Pod Harfou, Vysočany, komora, garáž, 52 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Pod Harfou, Vysočany, komora, garáž, 52 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Pod Harfou, Vysočany, komora, garáž, 52 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Pod Harfou, Vysočany, komora, garáž, 52 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Pod Harfou, Vysočany, komora, garáž, 52 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Pod Harfou, Vysočany, komora, garáž, 52 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Pod Harfou, Vysočany, komora, garáž, 52 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Pod Harfou, Vysočany, komora, garáž, 52 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Pod Harfou, Vysočany, komora, garáž, 52 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Pod Harfou, Vysočany, komora, garáž, 52 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Pod Harfou, Vysočany, komora, garáž, 52 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Pod Harfou, Vysočany, komora, garáž, 52 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, ulice Pod Harfou, Vysočany, komora, garáž, 52 m2

Krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (52m²) je situován v ulici Pod Harfou, Praha 9, Vysočany. Byt se nachází v 5. patře cihlového domu s výtahem. V kuchyni je lednice, mraznička a sklokeramická deska. V koupelně je vana,pračka a je toaleta zvlášť. Podlaha jsou koberce. Topení ústřední. Možnost internetu (UPC) a kabelové televize. K bytu patří také garážové stání. Občanská vybavenost – restaurace, supermarket a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici tramvají a autobusů.

50.103347
14.511457
Pod Harfou, Praha 9 - Vysočany, Czech Republic
Cena
12 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3.500 Kč poplatky (včetně energií a internetu)
ID nabídky61543
AdresaPod Harfou, Praha 9 - Vysočany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha52 m²
Garážano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter