Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný zařízený nebytový prostor k pronájmu, ulice Kunčická, Klánovice, 125 m²

Praha, krásný zařízený nebytový prostor k pronájmu, ulice Kunčická, Klánovice, 125 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor k pronájmu, ulice Kunčická, Klánovice, 125 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor k pronájmu, ulice Kunčická, Klánovice, 125 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor k pronájmu, ulice Kunčická, Klánovice, 125 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor k pronájmu, ulice Kunčická, Klánovice, 125 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor k pronájmu, ulice Kunčická, Klánovice, 125 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor k pronájmu, ulice Kunčická, Klánovice, 125 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor k pronájmu, ulice Kunčická, Klánovice, 125 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor k pronájmu, ulice Kunčická, Klánovice, 125 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor k pronájmu, ulice Kunčická, Klánovice, 125 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor k pronájmu, ulice Kunčická, Klánovice, 125 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor k pronájmu, ulice Kunčická, Klánovice, 125 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor k pronájmu, ulice Kunčická, Klánovice, 125 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor k pronájmu, ulice Kunčická, Klánovice, 125 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor k pronájmu, ulice Kunčická, Klánovice, 125 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor k pronájmu, ulice Kunčická, Klánovice, 125 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor k pronájmu, ulice Kunčická, Klánovice, 125 m2

Krásný plně zařízený nebytový prostor o celkové rozloze 125 m2 se nachází v suterénu cihlového domu v Praze – Klánovicích. Prostory dříve sloužili jako hospůdka, nyní jsou určeny pro obchody či služby. Možnost pronajmout prostory jak zařízené tak nezařízené. Prostory jsou zařízené jukeboxem, lednicí, barem, nábytkem a dvěma oddělenými toaletami s umývárnou. Na podlahách jsou koberce a dlažba. Vytápění a chlazení prostřednictvím klimatizace a plynového kotle. K dispozici pevná linka. Prostory mají samostatný vchod. Klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v okolí – restaurace, obchody, pošta, škola, tenisové kurty. Vynikající dopravní dostupnost – autobusová zastávka „Smržovská“, z které se dostanete do 19 minut na metro „B“ Černý Most.

50.096433
14.669440
Kunčická, Praha 9 - Klánovice, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie
ID nabídky61533
AdresaKunčická, Praha 9 - Klánovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosuterén
Počet pater1
Užitná plocha125 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter