Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 2+kk (65m²), ulice Husova, Staré Město, u Staroměstského náměstí

Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 2+kk (65m2), ulice Husova, Staré Město, u Staroměstského náměstí Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 2+kk (65m2), ulice Husova, Staré Město, u Staroměstského náměstí Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 2+kk (65m2), ulice Husova, Staré Město, u Staroměstského náměstí Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 2+kk (65m2), ulice Husova, Staré Město, u Staroměstského náměstí Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 2+kk (65m2), ulice Husova, Staré Město, u Staroměstského náměstí Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 2+kk (65m2), ulice Husova, Staré Město, u Staroměstského náměstí Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 2+kk (65m2), ulice Husova, Staré Město, u Staroměstského náměstí Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 2+kk (65m2), ulice Husova, Staré Město, u Staroměstského náměstí Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 2+kk (65m2), ulice Husova, Staré Město, u Staroměstského náměstí Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 2+kk (65m2), ulice Husova, Staré Město, u Staroměstského náměstí Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 2+kk (65m2), ulice Husova, Staré Město, u Staroměstského náměstí Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 2+kk (65m2), ulice Husova, Staré Město, u Staroměstského náměstí Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 2+kk (65m2), ulice Husova, Staré Město, u Staroměstského náměstí Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 2+kk (65m2), ulice Husova, Staré Město, u Staroměstského náměstí

Krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (65m²) se nachází v přízemí cihlové budovy v ulici Husova, Praha 1, Staré Město. V kuchyni je základní vybavení – toastovač, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice. V koupelně je vana, toaleta, pračka. Dům je klidný, je schován ve vnitrobloku. Za domem je soukromá zahrada pro nájemníky a v domě je sauna. Občanská vybavenost – restaurace, divadla, knihovny, obchody, příjemné kavárny a další. Dopravní dostupnost – 5 minut na stanici metra Můstek, linka A, B. Dům se nachází pět minut od Staroměstského náměstí uprostřed malebných uliček, které ho obklopují. Vhodný pro střednědobý pronájem.

50.084338
14.418209
Husova, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
33 000 Kč
za měsíc
Poplatkyvčetně poplatků
ID nabídky61497
AdresaHusova, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha65 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter