Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nezařízený bar k pronájmu 60m², ulice Bělehradská, Vinohrady

Praha, krásný nezařízený bar k pronájmu 60m2, ulice Bělehradská, Vinohrady Praha, krásný nezařízený bar k pronájmu 60m2, ulice Bělehradská, Vinohrady Praha, krásný nezařízený bar k pronájmu 60m2, ulice Bělehradská, Vinohrady Praha, krásný nezařízený bar k pronájmu 60m2, ulice Bělehradská, Vinohrady Praha, krásný nezařízený bar k pronájmu 60m2, ulice Bělehradská, Vinohrady Praha, krásný nezařízený bar k pronájmu 60m2, ulice Bělehradská, Vinohrady Praha, krásný nezařízený bar k pronájmu 60m2, ulice Bělehradská, Vinohrady Praha, krásný nezařízený bar k pronájmu 60m2, ulice Bělehradská, Vinohrady Praha, krásný nezařízený bar k pronájmu 60m2, ulice Bělehradská, Vinohrady Praha, krásný nezařízený bar k pronájmu 60m2, ulice Bělehradská, Vinohrady Praha, krásný nezařízený bar k pronájmu 60m2, ulice Bělehradská, Vinohrady Praha, krásný nezařízený bar k pronájmu 60m2, ulice Bělehradská, Vinohrady Praha, krásný nezařízený bar k pronájmu 60m2, ulice Bělehradská, Vinohrady Praha, krásný nezařízený bar k pronájmu 60m2, ulice Bělehradská, Vinohrady Praha, krásný nezařízený bar k pronájmu 60m2, ulice Bělehradská, Vinohrady Praha, krásný nezařízený bar k pronájmu 60m2, ulice Bělehradská, Vinohrady Praha, krásný nezařízený bar k pronájmu 60m2, ulice Bělehradská, Vinohrady

Krásný bar k pronájmu 60m² se nachází v přízemí cihlové budovy v ulici Bělehradská, Praha 2, Vinohrady. Je zde samostatný vstup z ulice, možnost pronájmu předzahrádky. Prostory prošly rekonstrukcí v roce 2014. Topení plynové. Prostory se nachází přímo u stanice tramvají a jen pár minut od stanice metra Náměstí Míru, linka A. Jedná se o frekventovanou ulici. Prostor je nyní prázdný a neplatí se odstupné.

50.073551
14.432819
Bělehradská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
59 000 Kč
za měsíc
ID nabídky61459
AdresaBělehradská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha60 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter