Tato nemovitost není dostupná

Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (92m²), ulice Šumavská, Vinohrady, dvě koupelny, vhodné i pro spolubydlení

Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (92m2), ulice Šumavská, Vinohrady, dvě koupelny, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (92m2), ulice Šumavská, Vinohrady, dvě koupelny, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (92m2), ulice Šumavská, Vinohrady, dvě koupelny, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (92m2), ulice Šumavská, Vinohrady, dvě koupelny, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (92m2), ulice Šumavská, Vinohrady, dvě koupelny, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (92m2), ulice Šumavská, Vinohrady, dvě koupelny, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (92m2), ulice Šumavská, Vinohrady, dvě koupelny, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (92m2), ulice Šumavská, Vinohrady, dvě koupelny, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (92m2), ulice Šumavská, Vinohrady, dvě koupelny, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (92m2), ulice Šumavská, Vinohrady, dvě koupelny, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (92m2), ulice Šumavská, Vinohrady, dvě koupelny, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (92m2), ulice Šumavská, Vinohrady, dvě koupelny, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (92m2), ulice Šumavská, Vinohrady, dvě koupelny, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (92m2), ulice Šumavská, Vinohrady, dvě koupelny, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (92m2), ulice Šumavská, Vinohrady, dvě koupelny, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (92m2), ulice Šumavská, Vinohrady, dvě koupelny, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (92m2), ulice Šumavská, Vinohrady, dvě koupelny, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (92m2), ulice Šumavská, Vinohrady, dvě koupelny, vhodné i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk (92m2), ulice Šumavská, Vinohrady, dvě koupelny, vhodné i pro spolubydlení

Zařízený byt k pronájmu 3+kk (92m²) se nachází ve čtvrtém patře cihlové budovy bez výtahu v ulici Šumavská, Praha 2, Vinohrady. Pokoje jsou neprůchozí, vhodné i pro spolubydlení. V kuchyni je lednice, mrazák, plynový sporák, trouba, myčka. V bytě jsou dvě koupelny s vanou, sprchovým koutem, pračkou. Občanská vybavenost – restaurace, pošta, supermarket, divadla, školy, školky a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici tramvají nebo 5 minut chůze na stanici metra Náměstí Míru, linka A.

50.072963
14.443728
Šumavská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 847/osoba služby + energie
ID nabídky61454
AdresaŠumavská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha92 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter