Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné nezařízené obchodní prostory s výlohou do ulice k pronájmu, Plzeňská, Smíchov, 45 m²

Praha, krásné nezařízené obchodní prostory s výlohou do ulice k pronájmu, Plzeňská, Smíchov, 45 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory s výlohou do ulice k pronájmu, Plzeňská, Smíchov, 45 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory s výlohou do ulice k pronájmu, Plzeňská, Smíchov, 45 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory s výlohou do ulice k pronájmu, Plzeňská, Smíchov, 45 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory s výlohou do ulice k pronájmu, Plzeňská, Smíchov, 45 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory s výlohou do ulice k pronájmu, Plzeňská, Smíchov, 45 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory s výlohou do ulice k pronájmu, Plzeňská, Smíchov, 45 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory s výlohou do ulice k pronájmu, Plzeňská, Smíchov, 45 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory s výlohou do ulice k pronájmu, Plzeňská, Smíchov, 45 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory s výlohou do ulice k pronájmu, Plzeňská, Smíchov, 45 m2

Krásný nezařízený nebytový prostor (prodejna) o celkové rozloze 45 m2 s výlohou do hlavní ulice se nachází v přízemí cihlové budovy na Praze 5 – Smíchov. Prostor se skládá z velké místnosti (40m²), zázemí (4m²) a WC (2m²). Na podlahách jsou pvc. Vytápění prostřednictvím ústředního topení. Výška stropu 3,80 m2. Vynikající dopravní dostupnost – tramvajová zastávka „U Zvonu“, dvě stanice od metra „B“ Anděl. Veškerá občanská vybavenost v okolí – restaurace, obchody, bankomaty, park (Husovy sady).

50.072021
14.388907
Plzeňská, Praha 5 - Košíře, Czech Republic
Cena
13 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2400 Kč
ID nabídky61449
AdresaPlzeňská, Praha 5 - Košíře
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha45 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter