Tato nemovitost není dostupná

Praha, atraktivní nezařízený nebytový (obchodní) prostor k pronájmu, ul. Zenklova, Libeň, 60 m²

Praha, atraktivní nezařízený nebytový (obchodní) prostor k pronájmu, ul. Zenklova, Libeň, 60 m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový (obchodní) prostor k pronájmu, ul. Zenklova, Libeň, 60 m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový (obchodní) prostor k pronájmu, ul. Zenklova, Libeň, 60 m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový (obchodní) prostor k pronájmu, ul. Zenklova, Libeň, 60 m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový (obchodní) prostor k pronájmu, ul. Zenklova, Libeň, 60 m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový (obchodní) prostor k pronájmu, ul. Zenklova, Libeň, 60 m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový (obchodní) prostor k pronájmu, ul. Zenklova, Libeň, 60 m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový (obchodní) prostor k pronájmu, ul. Zenklova, Libeň, 60 m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový (obchodní) prostor k pronájmu, ul. Zenklova, Libeň, 60 m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový (obchodní) prostor k pronájmu, ul. Zenklova, Libeň, 60 m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový (obchodní) prostor k pronájmu, ul. Zenklova, Libeň, 60 m2

Atraktivní nezařízený obchodní prostor o celkové rozloze 60 m2 s výklady se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlové budovy na Praze 3 – Libeň. Prostory lze využít jak k obchodní činnosti tak i jako kanceláře. Skládají se z dvou průchozích a jedné neprůchozí místnosti a toalety. Na podlahách jsou plovoucí podlahy a dlažba. Prostory jsou zabezpečené zabezpečovacím zařízením s možností připojení k bezpečnostní agentuře, bezpečnostní fólie na sklech + bezpečnostní mříž na vchodových dveřích. Prostory jsou čisté a vymalované. Bezproblémové parkování před budovou. Atraktivní lokalita s vynikající občanskou vybaveností a dopravní dostupností. V okolí jsou restaurace, obchody, bankomaty a tramvajová zastávka „U Kříže“, z které se dostanete do 4 minut na metro „B“ Palmovka.

50.111922
14.474888
Zenklova, Praha 8 - Libeň, Czech Republic
Cena
13 000 Kč
za měsíc
Poplatkyvčetně poplatků
ID nabídky61447
AdresaZenklova, Praha 8 - Libeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrozvýšené přízemí
Užitná plocha60 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Tomáš Vladyka
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter