Tato nemovitost není dostupná

Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m², ulice U Sluncové, Karlín

Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín Praha, světlé kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice U Sluncové, Karlín

Kancelářské prostory k pronájmu 98m² se nachází ve třetím patře atypické budovy budovy s výtahem v ulici U Sluncové, Praha 8, Karlín. Jsou zde tři místnosti a koupelna se sprchovým koutem, toaletou a další toaletou v oddělené místnosti. Možnost parkování na ulici, možnost internetu. Na podlahách jsou koberce, topení ústřední a podlahové. Občanská vybavenost – restaurace, supermarket a další. Dopravní dostupnost – 5 minuty na stanici tramvají a stanici metra Invalidovna, linka B.

50.097976
14.470825
U Sluncové, Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ DPH + elektřina
ID nabídky61418
AdresaU Sluncové, Praha 8 - Karlín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro3. patro
Užitná plocha98 m²
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter