Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Hloubětínská, Hloubětín, 260 m²

Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Hloubětínská, Hloubětín, 260 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Hloubětínská, Hloubětín, 260 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Hloubětínská, Hloubětín, 260 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Hloubětínská, Hloubětín, 260 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Hloubětínská, Hloubětín, 260 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Hloubětínská, Hloubětín, 260 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Hloubětínská, Hloubětín, 260 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Hloubětínská, Hloubětín, 260 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Hloubětínská, Hloubětín, 260 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Hloubětínská, Hloubětín, 260 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Hloubětínská, Hloubětín, 260 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Hloubětínská, Hloubětín, 260 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Hloubětínská, Hloubětín, 260 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Hloubětínská, Hloubětín, 260 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Hloubětínská, Hloubětín, 260 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Hloubětínská, Hloubětín, 260 m2

Krásný nezařízený multifunkčních prostor vhodných k podnikání různého charakteru o celkové rozloze 260 m2 se nachází v obou podlažích samostatné jednopatrové budovy v uzavřeném areálu na Praze 9 – Hloubětín. Budova je po kompletní modernizaci, je zajištěna bezpečnostním signalizačním zařízením a mřížemi na oknech a dveřích (v přízemí). V přízemí se nalézá vstupní chodba se schodištěm, dvě místnosti 39,8 m2 a 26 m2, dvě WC + umývárna, úklidová komora, technická místnost s kotlem ÚT. První patro je rozděleno na dvě jednotky – kancelářskou část a obytné zázemí. Každá jednotka je pod samostatným uzamčením, vlevo 5 místností (47,7 m2, 12,8 m2, 18,5 m2, 12,5 m2, 4,5 m2) a vpravo 2 místnosti (25,2 m2, 22 m2), kuchyň (10m²), umývárna se sprchovým koutem a WC. Moderní kuchyně zařízená elektrickým vařičem s troubou a myčkou. Na podlahách jsou plovoucí podlahy, PVC, koberce a dlažba. Vytápění plyn.etážové. Parkování je možné na uzavřeném nádvoří se zpevněnou plochou a před budovou, kde se nachází veřejné parkoviště. Výborná dopravní dostupnost pro auta i pěší – stanice metra „B“ Hloubětín. Veškerá občanská vybavenost v místě – restaurace, obchody, Penny Market, bankomaty, pošta, plavecký bazén.

50.104519
14.534550
Hloubětínská, Praha 9 - Hloubětín, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ Poplatky
ID nabídky61406
AdresaHloubětínská, Praha 9 - Hloubětín
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha260 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter