Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný plně zařízený nebytový prostor - bar k pronájmu, Plzeňská, Košíře, 75 m²

Praha, krásný plně zařízený nebytový prostor - bar k pronájmu, Plzeňská, Košíře, 75 m2 Praha, krásný plně zařízený nebytový prostor - bar k pronájmu, Plzeňská, Košíře, 75 m2 Praha, krásný plně zařízený nebytový prostor - bar k pronájmu, Plzeňská, Košíře, 75 m2 Praha, krásný plně zařízený nebytový prostor - bar k pronájmu, Plzeňská, Košíře, 75 m2 Praha, krásný plně zařízený nebytový prostor - bar k pronájmu, Plzeňská, Košíře, 75 m2 Praha, krásný plně zařízený nebytový prostor - bar k pronájmu, Plzeňská, Košíře, 75 m2 Praha, krásný plně zařízený nebytový prostor - bar k pronájmu, Plzeňská, Košíře, 75 m2 Praha, krásný plně zařízený nebytový prostor - bar k pronájmu, Plzeňská, Košíře, 75 m2 Praha, krásný plně zařízený nebytový prostor - bar k pronájmu, Plzeňská, Košíře, 75 m2

Krásný plně zařízený menší bar o celkové rozloze 75 m2 se nachází v přízemí cihlového domu na Praze 5 – Košíře. Bar je stále v provozu, majitel ho zanechává v původním stavu. Lze ho využití i jako kavárnu, vinárnu, hospodu, sport bar a jiné. Vchod je přímo z hlavní ulice Plzeňská, 6 minut od OC Smíchov. Kapacita je cca 35 míst. Stává se z přízemí s barem, podzemního podlaží s dalšími stoly k sezení a dvou toalet. Na podlahách jsou koberce a dlažba. Odstupné za vybavení baru dohodou (při rychlém jednání sleva). Vynikající dopravní dostupnost – autobusová zastávka „Klamovka“ minutu od baru, z které se dostanete do 6 minut na metro „B“ Anděl.

50.070929
14.382880
Plzeňská, Praha 5 - Košíře, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 1 780 Kč + elektřina
ID nabídky61391
AdresaPlzeňská, Praha 5 - Košíře
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha75 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter