Tato nemovitost není dostupná

Mnichovice, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu v novostavbě, Masarykovo náměstí, parkování, 35,59 m²

Mnichovice, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu v novostavbě, Masarykovo náměstí, parkování, 35,59 m2 Mnichovice, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu v novostavbě, Masarykovo náměstí, parkování, 35,59 m2 Mnichovice, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu v novostavbě, Masarykovo náměstí, parkování, 35,59 m2 Mnichovice, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu v novostavbě, Masarykovo náměstí, parkování, 35,59 m2 Mnichovice, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu v novostavbě, Masarykovo náměstí, parkování, 35,59 m2 Mnichovice, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu v novostavbě, Masarykovo náměstí, parkování, 35,59 m2 Mnichovice, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu v novostavbě, Masarykovo náměstí, parkování, 35,59 m2 Mnichovice, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu v novostavbě, Masarykovo náměstí, parkování, 35,59 m2

Atraktivní nezařízený nebytový prostor k pronájmu o celkové rozloze 35,59 m2 se sklepem a parkovacím stáním se nachází v přízemí novostavby (z roku 2013) nedaleko Prahy v Mnichovicích. Prostor se stává z velké místnosti s kuchyňským koutem a toalety. Na podlahách je dlažba. Prostor se nachází v komplexu s bytovými i nebytovými jednotkami. Skvělá dopravní dostupnost – autobusová zastávka" Mnichovice, náměstí" 2 minuty chůze od budovy. Veškerá občanská vybavenost v okolí – pošta, bankomaty, obchody, lékárna, základní škola a sportovní centrum.

49.935930
14.710263
Masarykovo nám., Mnichovice, Czech Republic
Cena
240 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ energie
ID nabídky61333
AdresaMasarykovo nám., Mnichovice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Patropřízemí
Užitná plocha35,59 m²
Sklepano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Tomáš Vladyka
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter