Kancelářské prostory nebo prodejna k pronájmu (36m²) blízko stanice metra Budějovická, ul. U plynárny

Kancelářské prostory nebo prodejna k pronájmu (36m2) blízko stanice metra Budějovická, ul. U plynárny Kancelářské prostory nebo prodejna k pronájmu (36m2) blízko stanice metra Budějovická, ul. U plynárny Kancelářské prostory nebo prodejna k pronájmu (36m2) blízko stanice metra Budějovická, ul. U plynárny Kancelářské prostory nebo prodejna k pronájmu (36m2) blízko stanice metra Budějovická, ul. U plynárny Kancelářské prostory nebo prodejna k pronájmu (36m2) blízko stanice metra Budějovická, ul. U plynárny Kancelářské prostory nebo prodejna k pronájmu (36m2) blízko stanice metra Budějovická, ul. U plynárny Kancelářské prostory nebo prodejna k pronájmu (36m2) blízko stanice metra Budějovická, ul. U plynárny Kancelářské prostory nebo prodejna k pronájmu (36m2) blízko stanice metra Budějovická, ul. U plynárny Kancelářské prostory nebo prodejna k pronájmu (36m2) blízko stanice metra Budějovická, ul. U plynárny Kancelářské prostory nebo prodejna k pronájmu (36m2) blízko stanice metra Budějovická, ul. U plynárny Kancelářské prostory nebo prodejna k pronájmu (36m2) blízko stanice metra Budějovická, ul. U plynárny Kancelářské prostory nebo prodejna k pronájmu (36m2) blízko stanice metra Budějovická, ul. U plynárny

Prodejna nebo kancelář přímo u stanice MHD Michelská. Prostory se nacházejí v ulici U Plynárny na Praze 4 a lze je využít i jako kancelář. Prodejna má 36m². Příslušenství obsahuje WC s umyvadlem a kuchyňku. Vlastní výloha a vstup z ulice. Vybavení: EZS, EPS, plyn. topení, bojler, rozvody počítačové sítě a telefonů. Ostraha objektu, Internet a vlastní parkovací místo v ceně. Vše přímo u stanice tramvaje a autobusů. Stanice metra Budějovická cca 5 minut. Tyto prostory nejsou vhodné pro potraviny.

Občanská vybavenost

tramvaj
bus

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové
50.055302
14.454590
U plynárny, Praha 4 - Michle, Czech Republic
Cena
11 000 Kč
celková cena
Poplatky+ 2000,-Kč poplatky
ID nabídky61233
AdresaU plynárny, Praha 4 - Michle
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha36 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter