Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu po rekonstrukci v atraktivní lokalitě, Fričova, Vinohrady,parkování,218m²

Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu po rekonstrukci v atraktivní lokalitě, Fričova, Vinohrady,parkování,218m2 Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu po rekonstrukci v atraktivní lokalitě, Fričova, Vinohrady,parkování,218m2 Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu po rekonstrukci v atraktivní lokalitě, Fričova, Vinohrady,parkování,218m2 Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu po rekonstrukci v atraktivní lokalitě, Fričova, Vinohrady,parkování,218m2 Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu po rekonstrukci v atraktivní lokalitě, Fričova, Vinohrady,parkování,218m2 Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu po rekonstrukci v atraktivní lokalitě, Fričova, Vinohrady,parkování,218m2 Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu po rekonstrukci v atraktivní lokalitě, Fričova, Vinohrady,parkování,218m2 Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu po rekonstrukci v atraktivní lokalitě, Fričova, Vinohrady,parkování,218m2 Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu po rekonstrukci v atraktivní lokalitě, Fričova, Vinohrady,parkování,218m2 Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu po rekonstrukci v atraktivní lokalitě, Fričova, Vinohrady,parkování,218m2 Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu po rekonstrukci v atraktivní lokalitě, Fričova, Vinohrady,parkování,218m2 Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu po rekonstrukci v atraktivní lokalitě, Fričova, Vinohrady,parkování,218m2 Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu po rekonstrukci v atraktivní lokalitě, Fričova, Vinohrady,parkování,218m2 Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu po rekonstrukci v atraktivní lokalitě, Fričova, Vinohrady,parkování,218m2 Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu po rekonstrukci v atraktivní lokalitě, Fričova, Vinohrady,parkování,218m2 Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu po rekonstrukci v atraktivní lokalitě, Fričova, Vinohrady,parkování,218m2

Atraktivní nezařízené obchodní prostory k pronájmu o celkové rozloze 218 m2 se nacházejí v přízemí cihlové budovy na Praze 2 – Vinohrady. Prostory jsou nově zrekonstruovány – nová plastová okna, plynové topení, přípojky pro Internet, sociální zázemí. Objekt se skládá z většího show room, samostatné kanceláře, technické místnosti, WC, sprchového koutu a kuchyňky. Na podlahách je beton. Jsou zde dvě parkovací místa. Prostory mají nová pojezdová skládací vrata (možnost úplného otevření celého prostoru). Objekt je pod kamerovým systémem a je napojen na PCO. Atraktivní lokalita centra Prahy s vynikající občanskou vybaveností a dopravní dostupností. V okolí jsou restaurace, obchody, bankomaty a tramvajová zastávka „Nuselské schody“, z které se dostanete na metro „C“ I. P. Pavlova do 4 minut.

50.067134
14.435885
Fričova, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
29 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ elektřina
ID nabídky61230
AdresaFričova, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patropřízemí
Užitná plocha218 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Tomáš Vladyka
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter