Tato nemovitost není dostupná

Praha, obchodní prostory k pronájmu 37m², ulice Na Poříčí, Nové Město, rušná ulice

Praha, obchodní prostory k pronájmu 37m2, ulice Na Poříčí, Nové Město, rušná ulice Praha, obchodní prostory k pronájmu 37m2, ulice Na Poříčí, Nové Město, rušná ulice Praha, obchodní prostory k pronájmu 37m2, ulice Na Poříčí, Nové Město, rušná ulice Praha, obchodní prostory k pronájmu 37m2, ulice Na Poříčí, Nové Město, rušná ulice Praha, obchodní prostory k pronájmu 37m2, ulice Na Poříčí, Nové Město, rušná ulice Praha, obchodní prostory k pronájmu 37m2, ulice Na Poříčí, Nové Město, rušná ulice Praha, obchodní prostory k pronájmu 37m2, ulice Na Poříčí, Nové Město, rušná ulice Praha, obchodní prostory k pronájmu 37m2, ulice Na Poříčí, Nové Město, rušná ulice Praha, obchodní prostory k pronájmu 37m2, ulice Na Poříčí, Nové Město, rušná ulice Praha, obchodní prostory k pronájmu 37m2, ulice Na Poříčí, Nové Město, rušná ulice Praha, obchodní prostory k pronájmu 37m2, ulice Na Poříčí, Nové Město, rušná ulice

Obchodní prostory k pronájmu 37m² se nachází v přízemí cihlové budovy v ulici Na Poříčí, Praha 1, Nové Město. Prostory mají samostatný vchod. Je zde samostatná toaleta. Dům se nachází v na rušné ulici kousek od stanice metra Florence, linka C a B. V okolí je mnoho administrativ­ních budov.

50.090792
14.436585
Těšnov, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena Info v RK
ID nabídky61227
AdresaTěšnov, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha37 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter