Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m²

Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor - restaurace se zahrádkou k pronájmu, Přátelství, Uhříněves,sklep,212 m2

Krásný zařízený nebytový prostor – restaurace o celkové rozloze 212 m2 se sklepem (100 m2), půdou (180 m2) a zahrádkou (280 m2) se nachází v cihlovém domě s výtahem (na sudy) na Praze 10 – Uhříněves. Prostory se stávají z restaurace (140 m2), kuchyně, kanceláře, dvou toalet a skladu. Kuchyně plně vybavena všemi elektrospotřebiči. Na podlahách je dlažba. Vytápění prostřednictvím plyn. etážového topení (kotle). Budová má vlastní alarm a samostatný vchod. Možnost parkování v boční ulici + možnost využít 8 parkovacích míst, které patří k restauraci. Restaurace má dlouholetou historií a nachází se přímo u hlavní silnice. V okolí veškerá občanská vybavenost a vynikající dopravní dostupnost. Autobusová zastávka „Picassova“ přímo u restaurace, ze které se dostanete do 11 minut na metro „C“ Háje.

50.033691
14.595386
Přátelství, Praha 10 - Uhříněves, Czech Republic
Cena
45 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie
ID nabídky61207
AdresaPřátelství, Praha 10 - Uhříněves
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha212 m²
Zahradaano (280 m²)
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Tomáš Vladyka
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter