Tato nemovitost není dostupná

Praha, pronájem obchodních prostor na Praze 6, ulice Na Santince, recepce, sklady, ordinace, showroom

Praha, pronájem obchodních prostor na Praze 6, ulice Na Santince, recepce, sklady, ordinace, showroom Praha, pronájem obchodních prostor na Praze 6, ulice Na Santince, recepce, sklady, ordinace, showroom Praha, pronájem obchodních prostor na Praze 6, ulice Na Santince, recepce, sklady, ordinace, showroom Praha, pronájem obchodních prostor na Praze 6, ulice Na Santince, recepce, sklady, ordinace, showroom Praha, pronájem obchodních prostor na Praze 6, ulice Na Santince, recepce, sklady, ordinace, showroom Praha, pronájem obchodních prostor na Praze 6, ulice Na Santince, recepce, sklady, ordinace, showroom Praha, pronájem obchodních prostor na Praze 6, ulice Na Santince, recepce, sklady, ordinace, showroom Praha, pronájem obchodních prostor na Praze 6, ulice Na Santince, recepce, sklady, ordinace, showroom Praha, pronájem obchodních prostor na Praze 6, ulice Na Santince, recepce, sklady, ordinace, showroom

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory 160m², které se nachází v přízemí cihlové budovy v ulici Na Santince, Praha 6, Dejvice. Vstup je zde přes recepci. Prostory mohou být výdejní / prodejní místo společně s kancelářským či skladovým zázemím, nebo jsou také vhodně ke zřízení ordinace. Je zde, alarm, internet, klimatizace a vlastní sociální zázemí. Majitelé jsou ochotni po domluvě upravit dispozice dle vašich představ. Možnost pronájmu extra skladů v suterénu domu nebo více kancelářských prostor ve vyšším patře za poplatek. Možnost slevy z nájmu v prvních třech měsících.

50.107154
14.386633
nám. Na Santince, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
47 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 8500 poplatky
ID nabídky61184
Adresanám. Na Santince, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha160 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter