Tato nemovitost není dostupná

Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Nad Šutkou, Kobylisy, terasa, parkování, 60 m²

Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Nad Šutkou, Kobylisy, terasa, parkování, 60 m2 Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Nad Šutkou, Kobylisy, terasa, parkování, 60 m2 Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Nad Šutkou, Kobylisy, terasa, parkování, 60 m2 Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Nad Šutkou, Kobylisy, terasa, parkování, 60 m2 Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Nad Šutkou, Kobylisy, terasa, parkování, 60 m2 Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Nad Šutkou, Kobylisy, terasa, parkování, 60 m2 Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Nad Šutkou, Kobylisy, terasa, parkování, 60 m2 Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Nad Šutkou, Kobylisy, terasa, parkování, 60 m2 Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Nad Šutkou, Kobylisy, terasa, parkování, 60 m2 Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Nad Šutkou, Kobylisy, terasa, parkování, 60 m2 Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Nad Šutkou, Kobylisy, terasa, parkování, 60 m2

Atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu o celkové rozloze 60 m2 s terasou a parkováním se nachází ve 1. patře cihlového domu na Praze 8 – Kobylisy. K prostoru patří vlastní kuchyňka a 2× toaleta. Na podlahách jsou koberce a dlažba. Prostory se nacházejí v atraktivní lokalitě nedaleko metra „C“ Kobylisy (2 minuty chůze). Veškerá občanská vybavenost v okolí – restaurace, obchody, potraviny Žabka, supermarket Albert, koupaliště a bankomaty.

50.122396
14.454661
Nad Šutkou, Praha 8 - Kobylisy, Czech Republic
Cena
29 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 1.000,- Kč
ID nabídky61171
AdresaNad Šutkou, Praha 8 - Kobylisy
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Užitná plocha60 m²
Terasaano
Výtahano
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter