Tato nemovitost není dostupná

Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Na Královce, Vršovice, 174 m²

Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Na Královce, Vršovice, 174 m2 Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Na Královce, Vršovice, 174 m2 Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Na Královce, Vršovice, 174 m2 Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Na Královce, Vršovice, 174 m2 Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Na Královce, Vršovice, 174 m2 Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Na Královce, Vršovice, 174 m2 Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Na Královce, Vršovice, 174 m2 Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Na Královce, Vršovice, 174 m2 Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Na Královce, Vršovice, 174 m2 Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Na Královce, Vršovice, 174 m2 Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Na Královce, Vršovice, 174 m2 Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Na Královce, Vršovice, 174 m2 Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Na Královce, Vršovice, 174 m2 Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Na Královce, Vršovice, 174 m2 Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Na Královce, Vršovice, 174 m2

Atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory o celkové velikosti 174 m2 se nacházejí ve 2. patře cihlové budovy s výtahem na Praze 10 – Vršovice. Prostory mají vlastní kuchyňku a toaletu. Nezávislé plynové topení. Na podlahách jsou koberce a dlažba. Budova se nachází ve velice žádané a atraktivní lokalitě centra Prahy. V okolí veškerá občanská vybavenost – restaurace, obchody, bankomaty, park Gröbovka, základní škola a mateřská školka. Vynikající dopravní dostupnost – tramvajová zastávka „Krymská“ 4 minuty chůze od domu, z které se dostanete na metro „A“ Náměstí Míru do 4 minut.

50.069690
14.449308
Na Královce, Praha 10 - Vršovice, Czech Republic
Cena
145 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ poplatky 160 Kč/m2
ID nabídky61157
AdresaNa Královce, Praha 10 - Vršovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha174 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter