Tato nemovitost není dostupná

Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m²), ulice Železničářů, Holešovice, sklep

Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Železničářů, Holešovice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Železničářů, Holešovice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Železničářů, Holešovice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Železničářů, Holešovice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Železničářů, Holešovice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Železničářů, Holešovice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Železničářů, Holešovice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Železničářů, Holešovice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Železničářů, Holešovice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Železničářů, Holešovice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Železničářů, Holešovice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Železničářů, Holešovice, sklep

Částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m²) se nachází ve druhém patře cihlové budovy s výtahem v ulici Železničářů, Praha 7, Holešovice. V kuchyni je plynový sporák, trouba, lednice, mrazák. V koupelně je vana, toaleta v oddělené místnosti. K bytu patří zrekonstruovaný sklep. Topení plynové, ohřev vody elektrickým bojlerem. Občanská vybavenost – restaurace, školy a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici tramvají a autobusů a stanici metra Nádraží Holešovice, linka C.

50.106748
14.439667
Železničářů, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
9 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ 500/osoba služby + elektřina a plyn
ID nabídky61103
AdresaŽelezničářů, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha50 m²
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Lukáš Oremba
makléř - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter