Tato nemovitost není dostupná

Praha, atraktivní nezařízený nebytový prostor - kancelář k pronájmu, ulice Na pískách, Dejvice, parkování, 56 m²

Praha, atraktivní nezařízený nebytový prostor - kancelář k pronájmu, ulice Na pískách, Dejvice, parkování, 56 m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový prostor - kancelář k pronájmu, ulice Na pískách, Dejvice, parkování, 56 m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový prostor - kancelář k pronájmu, ulice Na pískách, Dejvice, parkování, 56 m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový prostor - kancelář k pronájmu, ulice Na pískách, Dejvice, parkování, 56 m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový prostor - kancelář k pronájmu, ulice Na pískách, Dejvice, parkování, 56 m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový prostor - kancelář k pronájmu, ulice Na pískách, Dejvice, parkování, 56 m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový prostor - kancelář k pronájmu, ulice Na pískách, Dejvice, parkování, 56 m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový prostor - kancelář k pronájmu, ulice Na pískách, Dejvice, parkování, 56 m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový prostor - kancelář k pronájmu, ulice Na pískách, Dejvice, parkování, 56 m2 Praha, atraktivní nezařízený nebytový prostor - kancelář k pronájmu, ulice Na pískách, Dejvice, parkování, 56 m2

Atraktivní nezařízený nebytový prostor vhodný pro provoz kanceláře o celkové rozloze 56 m2 (s možností pronajmout další 25 m²) se nachází v suterénu v cihlovém domě na Praze 6 nedaleko Hanspaulky. Prostor disponuje 2 místnostmi, předsíní a toaletou s umývárnou. K dispozici jsou PC sítě. Na podlahách jsou koberce a dlažba. Vytápění prostřednictvím ústředního topení. Výška stropu je 2,5 m. Budová má společný vchod, alarm, bezpečností dveře, mříže a možný přístup ze dvora, kde je možnost parkování pro 4 auta. Dále se dá parkovat na ulici. Dům se nachází v klidné lokalitě s vynikající občanskou vybaveností a dopravní dostupností. V okolí jsou restaurace, park Horní Šárka, bankomaty, obchody, supermarket Albert, vinotéka a autobusová zastávka „Špitálka“, z které se dostanete do 11 minut na metro „A“ Hradčanská.

50.110034
14.377046
Na pískách, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3 000 Kč
ID nabídky60956
AdresaNa pískách, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosuterén
Užitná plocha56 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter