Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Sokolovská, moderní komplex Futurama

Praha, krásné zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Sokolovská, moderní komplex Futurama Praha, krásné zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Sokolovská, moderní komplex Futurama Praha, krásné zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Sokolovská, moderní komplex Futurama Praha, krásné zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Sokolovská, moderní komplex Futurama Praha, krásné zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Sokolovská, moderní komplex Futurama Praha, krásné zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Sokolovská, moderní komplex Futurama Praha, krásné zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Sokolovská, moderní komplex Futurama Praha, krásné zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Sokolovská, moderní komplex Futurama Praha, krásné zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Sokolovská, moderní komplex Futurama Praha, krásné zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Sokolovská, moderní komplex Futurama Praha, krásné zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Sokolovská, moderní komplex Futurama Praha, krásné zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Sokolovská, moderní komplex Futurama Praha, krásné zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Sokolovská, moderní komplex Futurama Praha, krásné zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ulice Sokolovská, moderní komplex Futurama

Moderní kancelářské prostory 100 – 150 m2 k pronájmu se nachází ve třetím patře novostavby s výtahem v ulici Sokolovská, Praha 8, Karlín. Jedná se o moderní komplex kancelářských budovy Futurama. Možnost uspořádání openspace dle potřeb klienta. Na patře jsou tři společné toalety a kuchyňka. Možnost pronájmu parkovacího stání za poplatek. Občanská vybavenost – restaurace, supermarket, park Kaizlovy sady a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici metra Invalidovna, linka B nebo na stanice tramvají a autobusů.

50.096353
14.462913
Sokolovská, Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
490 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ 110Kč/m2 služby
ID nabídky60942
AdresaSokolovská, Praha 8 - Karlín
Budovacihlová
Stavnovostavba
Patro3. patro
Užitná plocha100 m²
Garážano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter