Tato nemovitost není dostupná

Krásné rekonstruované kanceláře k pronájmu 65m², Loretánské náměstí, Hradčany

Krásné rekonstruované kanceláře k pronájmu 65m2, Loretánské náměstí, Hradčany Krásné rekonstruované kanceláře k pronájmu 65m2, Loretánské náměstí, Hradčany Krásné rekonstruované kanceláře k pronájmu 65m2, Loretánské náměstí, Hradčany Krásné rekonstruované kanceláře k pronájmu 65m2, Loretánské náměstí, Hradčany Krásné rekonstruované kanceláře k pronájmu 65m2, Loretánské náměstí, Hradčany Krásné rekonstruované kanceláře k pronájmu 65m2, Loretánské náměstí, Hradčany Krásné rekonstruované kanceláře k pronájmu 65m2, Loretánské náměstí, Hradčany Krásné rekonstruované kanceláře k pronájmu 65m2, Loretánské náměstí, Hradčany Krásné rekonstruované kanceláře k pronájmu 65m2, Loretánské náměstí, Hradčany Krásné rekonstruované kanceláře k pronájmu 65m2, Loretánské náměstí, Hradčany Krásné rekonstruované kanceláře k pronájmu 65m2, Loretánské náměstí, Hradčany

Zrekonstruované kancelářské prostory k pronájmu na Loretánském náměstí. Prostory se nachází ve druhém patře historické budovy přímo v centru Prahy. V domě je 24 hodinová recepce, alarm, bistro ve dvoře se vstupem i z ulice, možno k dispozici kuchyň. Nádherná lokalita 5 minut pěšky od Pražského hradu, nedaleko stanice tramvaje do centra cca 10 minut.

50.088057
14.391168
Loretánské nám., Praha 1 - Hradčany, Czech Republic
Cena
32 505 Kč
za měsíc
Poplatkyvčetně poplatků
ID nabídky60940
AdresaLoretánské nám., Praha 1 - Hradčany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha65 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter