Tato nemovitost není dostupná

Nezařízený, rekonstruovaný, podkrovní byt 3+kk k pronájmu nedaleko parku Gröbovka, 94 m², Praha 4 - Nusle

Nezařízený, rekonstruovaný, podkrovní byt 3+kk k pronájmu nedaleko parku Gröbovka, 94 m2, Praha 4 - Nusle Nezařízený, rekonstruovaný, podkrovní byt 3+kk k pronájmu nedaleko parku Gröbovka, 94 m2, Praha 4 - Nusle Nezařízený, rekonstruovaný, podkrovní byt 3+kk k pronájmu nedaleko parku Gröbovka, 94 m2, Praha 4 - Nusle Nezařízený, rekonstruovaný, podkrovní byt 3+kk k pronájmu nedaleko parku Gröbovka, 94 m2, Praha 4 - Nusle Nezařízený, rekonstruovaný, podkrovní byt 3+kk k pronájmu nedaleko parku Gröbovka, 94 m2, Praha 4 - Nusle Nezařízený, rekonstruovaný, podkrovní byt 3+kk k pronájmu nedaleko parku Gröbovka, 94 m2, Praha 4 - Nusle Nezařízený, rekonstruovaný, podkrovní byt 3+kk k pronájmu nedaleko parku Gröbovka, 94 m2, Praha 4 - Nusle Nezařízený, rekonstruovaný, podkrovní byt 3+kk k pronájmu nedaleko parku Gröbovka, 94 m2, Praha 4 - Nusle Nezařízený, rekonstruovaný, podkrovní byt 3+kk k pronájmu nedaleko parku Gröbovka, 94 m2, Praha 4 - Nusle Nezařízený, rekonstruovaný, podkrovní byt 3+kk k pronájmu nedaleko parku Gröbovka, 94 m2, Praha 4 - Nusle Nezařízený, rekonstruovaný, podkrovní byt 3+kk k pronájmu nedaleko parku Gröbovka, 94 m2, Praha 4 - Nusle Nezařízený, rekonstruovaný, podkrovní byt 3+kk k pronájmu nedaleko parku Gröbovka, 94 m2, Praha 4 - Nusle

Nabízíme k pronájmu luxusní podkrovní byt 3+kk, 94 m2, s dvěma neprůchozími pokoji a velkým obývacím pokojem s kuchyní. Byt má dvě koupelny a dvě toalety, vlastní kotel, pračku, v kuchyni sporák se sklokeramickou deskou a lednicí, pronajímán je nezařízený. Nachází se v klidné oblasti nedaleko Náměstí bratří Synků a parku Gröbovka, velmi snadno dostupné MHD i vozem, v okolí je mj. několik příjemných restauračních zařízení, poliklinika, divadla Na Fidlovačce a na Jezerce.

50.063158
14.444401
Mečislavova, Praha 4 - Nusle, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky60911
AdresaMečislavova, Praha 4 - Nusle
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha94 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter