Tato nemovitost není dostupná

Praha - Východ, atraktivní nezařízený nebytový prostor - prodejna k pronájmu, Černokostelecká, Říčany, 48 m²

Praha - Východ, atraktivní nezařízený nebytový prostor - prodejna k pronájmu, Černokostelecká, Říčany, 48 m2 Praha - Východ, atraktivní nezařízený nebytový prostor - prodejna k pronájmu, Černokostelecká, Říčany, 48 m2 Praha - Východ, atraktivní nezařízený nebytový prostor - prodejna k pronájmu, Černokostelecká, Říčany, 48 m2 Praha - Východ, atraktivní nezařízený nebytový prostor - prodejna k pronájmu, Černokostelecká, Říčany, 48 m2 Praha - Východ, atraktivní nezařízený nebytový prostor - prodejna k pronájmu, Černokostelecká, Říčany, 48 m2 Praha - Východ, atraktivní nezařízený nebytový prostor - prodejna k pronájmu, Černokostelecká, Říčany, 48 m2 Praha - Východ, atraktivní nezařízený nebytový prostor - prodejna k pronájmu, Černokostelecká, Říčany, 48 m2

Atraktivní nezařízený nebytový prostor k pronájmu vhodný pro provoz prodejny o rozloze 48 m2 se nachází v přízemí v rohovém domě v Říčanech u Prahy. Prostor disponuje 2 místnostmi – prodejní plocha 31 m2 a zázemí 17 m2. Prodejní plocha má celkem tři výlohy a samostatnou toaletu. V zázemí se nachází prostor na kuchyňku/přípravnu, plynový kotel na ohřev vody a topení. Samostatná toaleta pro zaměstnance. Na podlahách je dlažba. Prostor je vhodný jak pro prodejnu, tak i pro malou provozovnu. Možnost parkování v boční ulici. Veškerá občanská vybavenost v okolí – restaurace, trafika, základní škola, lékárna, bankomat. V bezprostřední blízkosti se nachází autobusová zastávka „Říčany,K žel.st.“, z které se dostanete do 21 minut na metro „C“ Háje.

49.998719
14.668632
Černokostelecká, Říčany, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky cca 4 500 Kč
ID nabídky60910
AdresaČernokostelecká, Říčany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha48 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter