Tato nemovitost není dostupná

Zařízený byt 3+kk+balkón v novostavbě k pronájmu, sklep, garážové stání, uzavřený areál s dětským hřištěm

Zařízený byt 3+kk+balkón v novostavbě k pronájmu, sklep, garážové stání, uzavřený areál s dětským hřištěm Zařízený byt 3+kk+balkón v novostavbě k pronájmu, sklep, garážové stání, uzavřený areál s dětským hřištěm Zařízený byt 3+kk+balkón v novostavbě k pronájmu, sklep, garážové stání, uzavřený areál s dětským hřištěm Zařízený byt 3+kk+balkón v novostavbě k pronájmu, sklep, garážové stání, uzavřený areál s dětským hřištěm Zařízený byt 3+kk+balkón v novostavbě k pronájmu, sklep, garážové stání, uzavřený areál s dětským hřištěm Zařízený byt 3+kk+balkón v novostavbě k pronájmu, sklep, garážové stání, uzavřený areál s dětským hřištěm Zařízený byt 3+kk+balkón v novostavbě k pronájmu, sklep, garážové stání, uzavřený areál s dětským hřištěm Zařízený byt 3+kk+balkón v novostavbě k pronájmu, sklep, garážové stání, uzavřený areál s dětským hřištěm Zařízený byt 3+kk+balkón v novostavbě k pronájmu, sklep, garážové stání, uzavřený areál s dětským hřištěm Zařízený byt 3+kk+balkón v novostavbě k pronájmu, sklep, garážové stání, uzavřený areál s dětským hřištěm Zařízený byt 3+kk+balkón v novostavbě k pronájmu, sklep, garážové stání, uzavřený areál s dětským hřištěm Zařízený byt 3+kk+balkón v novostavbě k pronájmu, sklep, garážové stání, uzavřený areál s dětským hřištěm Zařízený byt 3+kk+balkón v novostavbě k pronájmu, sklep, garážové stání, uzavřený areál s dětským hřištěm Zařízený byt 3+kk+balkón v novostavbě k pronájmu, sklep, garážové stání, uzavřený areál s dětským hřištěm Zařízený byt 3+kk+balkón v novostavbě k pronájmu, sklep, garážové stání, uzavřený areál s dětským hřištěm Zařízený byt 3+kk+balkón v novostavbě k pronájmu, sklep, garážové stání, uzavřený areál s dětským hřištěm

Nabízíme k pronájmu zařízený byt 3+kk v novostavbě s výtahem, balkónem, sklepem a garážovým stáním v suterénu domu, uzamykatelný dvůr s dětským hřištěm výhradně pro obyvatele domu. Dlážděné a plovoucí podlahy, velká okna, plně vybavená kuchyně s moderní linkou, vestavěné skříně. 75 m2 + balkón 5 m2 + sklep 4 m2. Nedaleko domu je několik nákupních středisek, přímé spojení do centra města tramvají.

50.066460
14.310660
Zrzavého, Praha 6 - Řepy, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky60908
AdresaZrzavého, Praha 6 - Řepy
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha75 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter