Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní byt 4+kk k pronájmu , parkování, terasa, bazén, v prestižní lokalitě Vinohrady

Praha, luxusní byt 4+kk k pronájmu , parkování, terasa, bazén, v prestižní lokalitě Vinohrady Praha, luxusní byt 4+kk k pronájmu , parkování, terasa, bazén, v prestižní lokalitě Vinohrady Praha, luxusní byt 4+kk k pronájmu , parkování, terasa, bazén, v prestižní lokalitě Vinohrady Praha, luxusní byt 4+kk k pronájmu , parkování, terasa, bazén, v prestižní lokalitě Vinohrady Praha, luxusní byt 4+kk k pronájmu , parkování, terasa, bazén, v prestižní lokalitě Vinohrady Praha, luxusní byt 4+kk k pronájmu , parkování, terasa, bazén, v prestižní lokalitě Vinohrady Praha, luxusní byt 4+kk k pronájmu , parkování, terasa, bazén, v prestižní lokalitě Vinohrady Praha, luxusní byt 4+kk k pronájmu , parkování, terasa, bazén, v prestižní lokalitě Vinohrady Praha, luxusní byt 4+kk k pronájmu , parkování, terasa, bazén, v prestižní lokalitě Vinohrady Praha, luxusní byt 4+kk k pronájmu , parkování, terasa, bazén, v prestižní lokalitě Vinohrady Praha, luxusní byt 4+kk k pronájmu , parkování, terasa, bazén, v prestižní lokalitě Vinohrady Praha, luxusní byt 4+kk k pronájmu , parkování, terasa, bazén, v prestižní lokalitě Vinohrady Praha, luxusní byt 4+kk k pronájmu , parkování, terasa, bazén, v prestižní lokalitě Vinohrady Praha, luxusní byt 4+kk k pronájmu , parkování, terasa, bazén, v prestižní lokalitě Vinohrady Praha, luxusní byt 4+kk k pronájmu , parkování, terasa, bazén, v prestižní lokalitě Vinohrady Praha, luxusní byt 4+kk k pronájmu , parkování, terasa, bazén, v prestižní lokalitě Vinohrady Praha, luxusní byt 4+kk k pronájmu , parkování, terasa, bazén, v prestižní lokalitě Vinohrady Praha, luxusní byt 4+kk k pronájmu , parkování, terasa, bazén, v prestižní lokalitě Vinohrady Praha, luxusní byt 4+kk k pronájmu , parkování, terasa, bazén, v prestižní lokalitě Vinohrady

Nabízíme k pronájmu luxusní klimatizovaný byt 4+kk v prestižní lokalitě pražských Vinohrad, jen 50m od nádherného parku s kostelem sv. Ludmily. Apartmán je koncipován tak, aby uspokojil náročnou klientelu. Je zařízen dle všech Vašich potřeb (např. porcelánové nádobí, křišťálové skleničky. kompletní vybavení kuchyně – hrnce, příbory, ubrusy). Najdete zde perské koberce, LCD TV, internet, pevné telefonní linky, dveřní videotelefon,atd. Parkování v hlídané podzemní garaži za extra poplatek měsíčně. K dispozici je vyhřívaný bazén s vodní masáží a zahrada o velikosti 200 m2. Výborné spojení s centrem – metro trasa A, autobusová zastávka přímo před domem. Václavské náměstí je pouhých 5 minut chůze. V tomto domě jsou k dispozici ještě další byty dispozičně stejné, rozlohově a cenově podobné.

50.076729
14.435062
Italská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
75 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 5000 Kč energie + 2000 Kč služby + 3000 Kč garáž
ID nabídky60907
AdresaItalská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha152,96 m²
Terasaano
Garážano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta McClellan
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter