Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, krásný, nezařízený, rekonstruovan byt k pronájmu, 74 m² + sklep, Praha 4 - u metra Vyšehrad, internet v ceně

Praha, krásný, nezařízený, rekonstruovan byt k pronájmu, 74 m2 + sklep, Praha 4 - u metra Vyšehrad, internet v ceně Praha, krásný, nezařízený, rekonstruovan byt k pronájmu, 74 m2 + sklep, Praha 4 - u metra Vyšehrad, internet v ceně Praha, krásný, nezařízený, rekonstruovan byt k pronájmu, 74 m2 + sklep, Praha 4 - u metra Vyšehrad, internet v ceně Praha, krásný, nezařízený, rekonstruovan byt k pronájmu, 74 m2 + sklep, Praha 4 - u metra Vyšehrad, internet v ceně Praha, krásný, nezařízený, rekonstruovan byt k pronájmu, 74 m2 + sklep, Praha 4 - u metra Vyšehrad, internet v ceně Praha, krásný, nezařízený, rekonstruovan byt k pronájmu, 74 m2 + sklep, Praha 4 - u metra Vyšehrad, internet v ceně Praha, krásný, nezařízený, rekonstruovan byt k pronájmu, 74 m2 + sklep, Praha 4 - u metra Vyšehrad, internet v ceně Praha, krásný, nezařízený, rekonstruovan byt k pronájmu, 74 m2 + sklep, Praha 4 - u metra Vyšehrad, internet v ceně Praha, krásný, nezařízený, rekonstruovan byt k pronájmu, 74 m2 + sklep, Praha 4 - u metra Vyšehrad, internet v ceně Praha, krásný, nezařízený, rekonstruovan byt k pronájmu, 74 m2 + sklep, Praha 4 - u metra Vyšehrad, internet v ceně Praha, krásný, nezařízený, rekonstruovan byt k pronájmu, 74 m2 + sklep, Praha 4 - u metra Vyšehrad, internet v ceně Praha, krásný, nezařízený, rekonstruovan byt k pronájmu, 74 m2 + sklep, Praha 4 - u metra Vyšehrad, internet v ceně Praha, krásný, nezařízený, rekonstruovan byt k pronájmu, 74 m2 + sklep, Praha 4 - u metra Vyšehrad, internet v ceně Praha, krásný, nezařízený, rekonstruovan byt k pronájmu, 74 m2 + sklep, Praha 4 - u metra Vyšehrad, internet v ceně Praha, krásný, nezařízený, rekonstruovan byt k pronájmu, 74 m2 + sklep, Praha 4 - u metra Vyšehrad, internet v ceně

Velice hezký a světlý, nezařízený byt po kompletní rekonstrukci k pronájmu. Byt se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. Okna bytu vedou do klidného vnitrobloku plného zeleně a jsou jihovýchodním směrem. Pokoje jsou neprůchozí, na podlahách jsou nové parkety a dlažba. V nové a prostorné kuchyni bude sporák se sklokeramickou deskou a troubou, lednici s mrazničkou i myčka. V celém bytě jsou rozvody pro telefon a internet. V koupelně vana a toaleta. K bytu náleží sklep a má také dvě malé komory. Topení je ústřední. Dům leží nedaleko stanice metra Vyšehrad, ale okna bytu nevedou směrem k magistrále a dům je poměrně daleko, takže je klidný. Byt je opravdu krásný, doporučujeme prohlídku.

50.063043
14.436009
Čiklova, Praha 4 - Nusle, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3500 měsíčně, kalkulováno pro 1 osobu, internet v ceně
ID nabídky60905
AdresaČiklova, Praha 4 - Nusle
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha74 m²
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter