Tato nemovitost není dostupná

Nebytový prostor v Truhlářské ulici na Praze 1, možno jako restauraci, salon, apod.

Nebytový prostor v Truhlářské ulici na Praze 1, možno jako restauraci, salon, apod. Nebytový prostor v Truhlářské ulici na Praze 1, možno jako restauraci, salon, apod. Nebytový prostor v Truhlářské ulici na Praze 1, možno jako restauraci, salon, apod. Nebytový prostor v Truhlářské ulici na Praze 1, možno jako restauraci, salon, apod. Nebytový prostor v Truhlářské ulici na Praze 1, možno jako restauraci, salon, apod. Nebytový prostor v Truhlářské ulici na Praze 1, možno jako restauraci, salon, apod. Nebytový prostor v Truhlářské ulici na Praze 1, možno jako restauraci, salon, apod. Nebytový prostor v Truhlářské ulici na Praze 1, možno jako restauraci, salon, apod. Nebytový prostor v Truhlářské ulici na Praze 1, možno jako restauraci, salon, apod. Nebytový prostor v Truhlářské ulici na Praze 1, možno jako restauraci, salon, apod. Nebytový prostor v Truhlářské ulici na Praze 1, možno jako restauraci, salon, apod. Nebytový prostor v Truhlářské ulici na Praze 1, možno jako restauraci, salon, apod. Nebytový prostor v Truhlářské ulici na Praze 1, možno jako restauraci, salon, apod.

Rozsáhlé sklepní prostory s klenutými stropy s přístupem z ulice přes větší cca 90m² velkou místnost s výlohou. Prostory jsou nutné zrekonstruovat, cena nájmu je tedy k jednání. Sklepní prostory jsou nejen velice rozlehlé, ale hlavní podzemní místnost je i poměrně vysoká a působí monumentálně.

Telekomunikace

telefon
50.090666
14.430298
Truhlářská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
50 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky6089
AdresaTruhlářská, Praha 1 - Nové Město
Budovasmíšená
Stavprojekt
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha215 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Karel Topinka

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: karel@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 333 299

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter