Tato nemovitost není dostupná

Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (64m²), ulice Štěpařská, Hlubočepy, sklep, parkování

Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice Štěpařská, Hlubočepy, sklep, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice Štěpařská, Hlubočepy, sklep, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice Štěpařská, Hlubočepy, sklep, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice Štěpařská, Hlubočepy, sklep, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice Štěpařská, Hlubočepy, sklep, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice Štěpařská, Hlubočepy, sklep, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice Štěpařská, Hlubočepy, sklep, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice Štěpařská, Hlubočepy, sklep, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice Štěpařská, Hlubočepy, sklep, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice Štěpařská, Hlubočepy, sklep, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice Štěpařská, Hlubočepy, sklep, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice Štěpařská, Hlubočepy, sklep, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice Štěpařská, Hlubočepy, sklep, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice Štěpařská, Hlubočepy, sklep, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (64m2), ulice Štěpařská, Hlubočepy, sklep, parkování

Částečně zařízený nebo nezařízený byt k pronájmu 2+kk (64m²) se nachází ve druhém patře novostavby s výtahem v ulici Štěpařská, Praha 5, Hlubočepy. V kuchyni je lednice a mrazák, sklokeramická deska, myčka. V koupelně je rohová vana, toaleta v oddělené místnosti. K bytu patří také garážové stání, které je již zahrnuto v ceně. Občanská vybavenost – supermarket, restaurace, školy, školky a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici autobusů nebo 5 minut na stanici tramvají.

50.029989
14.376062
Štěpařská, Praha 5 - Hlubočepy, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3000 energie
ID nabídky60870
AdresaŠtěpařská, Praha 5 - Hlubočepy
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha64 m²
Garážano
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter