Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný zařízený nebytový prostor (prodejna) k pronájmu, Praha 1 ul. Štěpánská, Nové Město, klimatizace, 23 m²

Praha, krásný zařízený nebytový prostor (prodejna) k pronájmu, Praha 1 ul. Štěpánská, Nové Město, klimatizace, 23 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor (prodejna) k pronájmu, Praha 1 ul. Štěpánská, Nové Město, klimatizace, 23 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor (prodejna) k pronájmu, Praha 1 ul. Štěpánská, Nové Město, klimatizace, 23 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor (prodejna) k pronájmu, Praha 1 ul. Štěpánská, Nové Město, klimatizace, 23 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor (prodejna) k pronájmu, Praha 1 ul. Štěpánská, Nové Město, klimatizace, 23 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor (prodejna) k pronájmu, Praha 1 ul. Štěpánská, Nové Město, klimatizace, 23 m2

Krásný plně zařízený prodejní prostor k pronájmu o celkové rozloze 23 m2 se nachází uprostřed pasáže Štěpánská v Praze 1. Prostor je vybaven stylovým nábytkem na zakázku, který je možno odkoupit – cena dohodou. V prodejně je zázemí pro drobnou administrativní činnost – vhodné pro obsluhu internetového obchodu. Velice strategická poloha centra Prahy pro výdejní místo internetového obchodu s prodejnou. V prodejně je klimatizace. U obou vstupů do pasáže je prostor pro vlastní reklamní banner. K prodejně náleží větší místnost s WC, kde je možné skladovat např. obalové materiály apod. Veškerá občanská vybavenost v okolí – restaurace, obchody, kavárny, bankomaty a jiné. Vynikající dopravní dostupnost, stanice metra A,B, i C v okolí.

50.079818
14.426298
Štěpánská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
11 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2000 Kč + elektřina 500 Kč
ID nabídky60858
AdresaŠtěpánská, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha23 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter