Tato nemovitost není dostupná

Zavedené francouzské řeznictví s bistrem na prodej, 136 m², Praha 5 - Smíchov, ulice Zubatého

Zavedené francouzské řeznictví s bistrem na prodej, 136 m2, Praha 5 - Smíchov, ulice Zubatého Zavedené francouzské řeznictví s bistrem na prodej, 136 m2, Praha 5 - Smíchov, ulice Zubatého Zavedené francouzské řeznictví s bistrem na prodej, 136 m2, Praha 5 - Smíchov, ulice Zubatého Zavedené francouzské řeznictví s bistrem na prodej, 136 m2, Praha 5 - Smíchov, ulice Zubatého Zavedené francouzské řeznictví s bistrem na prodej, 136 m2, Praha 5 - Smíchov, ulice Zubatého Zavedené francouzské řeznictví s bistrem na prodej, 136 m2, Praha 5 - Smíchov, ulice Zubatého Zavedené francouzské řeznictví s bistrem na prodej, 136 m2, Praha 5 - Smíchov, ulice Zubatého Zavedené francouzské řeznictví s bistrem na prodej, 136 m2, Praha 5 - Smíchov, ulice Zubatého Zavedené francouzské řeznictví s bistrem na prodej, 136 m2, Praha 5 - Smíchov, ulice Zubatého Zavedené francouzské řeznictví s bistrem na prodej, 136 m2, Praha 5 - Smíchov, ulice Zubatého Zavedené francouzské řeznictví s bistrem na prodej, 136 m2, Praha 5 - Smíchov, ulice Zubatého Zavedené francouzské řeznictví s bistrem na prodej, 136 m2, Praha 5 - Smíchov, ulice Zubatého

Nabízíme k prodeji nájemní smlouvu na zařízený rekonstruované zavedený bistrot (koncept La Boucherie & Bistro M), spojující řeznictví, obchod s vínem a delikatesami a francouzské bistro v atraktivní lokalitě Praha 5 – Smíchov, ulice Zubatého. Kompletně zařízené francouzské bistro se nachází v přízemí cihlové budovy, jsou zde tři místnosti o celkové ploše 136 m2. Součástí je i profesionálně vybavená kuchyně, bistro nabízí 28 míst k sezení. La Boucherie & Bistro M nabízí Pražanům nejvybranější a nejchutnější produkty z různých krajů Francie: kuřata z volného výběhu z Bresse, kachny z Challans, flank steaky z francouzského plemene Charolais, sýry z hlavních francouzských regionů (Brie de Meaux, Comté), uzeniny – Bayonská šunka, Baskické chorizo, ardenské paštiky, široký výběr vín od nejprestižnějších po ta méně obvyklá, čerstvé pečivo… Bistro pak nabízí výbornou možnost ochutnávky veškerého prodávaného zboží a posezení u kávy a čaje. Odstupné bude předmětem jednání. Pro více informací či prohlídku kontaktujte makléře.

Občanská vybavenost

tramvaj
bus
metro
bankomat
škola
školka

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

dálkový vodovod
50.076831
14.403160
Zubatého, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena Info v RK
Poplatkypro cenu odstupného a nájmu kontaktujte makléře
ID nabídky60837
AdresaZubatého, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha136 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter