Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m², ulice Rumunská, Vinohrady

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, ulice Rumunská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, ulice Rumunská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, ulice Rumunská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, ulice Rumunská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, ulice Rumunská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, ulice Rumunská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, ulice Rumunská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, ulice Rumunská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, ulice Rumunská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, ulice Rumunská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, ulice Rumunská, Vinohrady

Kancelářské prostory k pronájmu 70m² se nachází ve čtvrtém patře cihlové budovy s výtahem v ulici Rumunská, Praha 2, Vinohrady. Jedná se o tři kanceláře, sociální zázemí, chodbu. Možnost pronájmu další místnosti 24m² za poplatek. Místnosti jsou neprůchozí. Na podlahách koberce a dlažba. Možnosti internetu. Vyhledávaná lokalita mezi náměstím Míru a I.P.Pavlova. Výborná dopravní dostupnost – 3 minuty na stanici metra I.P.Pavlova a stanici Náměstí Míru. Výborná občanská vybavenost – restaurace, supermarket, pošta, lékárna a další.

50.074014
14.431692
Rumunská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 5500 poplatky
ID nabídky60748
AdresaRumunská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro4. patro
Užitná plocha70 m²
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter