Tato nemovitost není dostupná

Pěkný zařízený byt k pronájmu 2+kk (32m²) se nachází ve zvýšeném přízemí cihlové budovy s výtahem v ulici Slezská, Praha

Pěkný zařízený byt k pronájmu 2+kk (32m2) se nachází ve zvýšeném přízemí cihlové budovy s výtahem v ulici Slezská, Praha Pěkný zařízený byt k pronájmu 2+kk (32m2) se nachází ve zvýšeném přízemí cihlové budovy s výtahem v ulici Slezská, Praha Pěkný zařízený byt k pronájmu 2+kk (32m2) se nachází ve zvýšeném přízemí cihlové budovy s výtahem v ulici Slezská, Praha Pěkný zařízený byt k pronájmu 2+kk (32m2) se nachází ve zvýšeném přízemí cihlové budovy s výtahem v ulici Slezská, Praha Pěkný zařízený byt k pronájmu 2+kk (32m2) se nachází ve zvýšeném přízemí cihlové budovy s výtahem v ulici Slezská, Praha Pěkný zařízený byt k pronájmu 2+kk (32m2) se nachází ve zvýšeném přízemí cihlové budovy s výtahem v ulici Slezská, Praha Pěkný zařízený byt k pronájmu 2+kk (32m2) se nachází ve zvýšeném přízemí cihlové budovy s výtahem v ulici Slezská, Praha Pěkný zařízený byt k pronájmu 2+kk (32m2) se nachází ve zvýšeném přízemí cihlové budovy s výtahem v ulici Slezská, Praha Pěkný zařízený byt k pronájmu 2+kk (32m2) se nachází ve zvýšeném přízemí cihlové budovy s výtahem v ulici Slezská, Praha Pěkný zařízený byt k pronájmu 2+kk (32m2) se nachází ve zvýšeném přízemí cihlové budovy s výtahem v ulici Slezská, Praha Pěkný zařízený byt k pronájmu 2+kk (32m2) se nachází ve zvýšeném přízemí cihlové budovy s výtahem v ulici Slezská, Praha Pěkný zařízený byt k pronájmu 2+kk (32m2) se nachází ve zvýšeném přízemí cihlové budovy s výtahem v ulici Slezská, Praha Pěkný zařízený byt k pronájmu 2+kk (32m2) se nachází ve zvýšeném přízemí cihlové budovy s výtahem v ulici Slezská, Praha

Pěkný zařízený byt k pronájmu 2+kk (32m²) se nachází ve druhém patře cihlové budovy s výtahem v ulici Slezská, Praha 3, Vinohrady. V kuchyni je sporák, lednice, pračka. V koupelně je sprchový kout, toaleta, bidet. V okolí je veškerá občanská vybavenost – pošta, restaurace, supermarket, obchody a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici tramvají a stanici metra Jiřího z Poděbrad, linka A. Jedná se o velice vyhledávanou lokalitu.

50.076166
14.452039
Slezská, Praha 3 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
16 500 Kč
za měsíc
ID nabídky60724
AdresaSlezská, Praha 3 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha32 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter