Tato nemovitost není dostupná

Byt 4+kk k prodeji, 117.6 m², balkon, sklep, Rezidence Flora, Praha 3 - Vinohrady, ulice Jičínská

Byt 4+kk k prodeji, 117.6 m2, balkon, sklep, Rezidence Flora, Praha 3 - Vinohrady, ulice Jičínská Byt 4+kk k prodeji, 117.6 m2, balkon, sklep, Rezidence Flora, Praha 3 - Vinohrady, ulice Jičínská Byt 4+kk k prodeji, 117.6 m2, balkon, sklep, Rezidence Flora, Praha 3 - Vinohrady, ulice Jičínská Byt 4+kk k prodeji, 117.6 m2, balkon, sklep, Rezidence Flora, Praha 3 - Vinohrady, ulice Jičínská Byt 4+kk k prodeji, 117.6 m2, balkon, sklep, Rezidence Flora, Praha 3 - Vinohrady, ulice Jičínská Byt 4+kk k prodeji, 117.6 m2, balkon, sklep, Rezidence Flora, Praha 3 - Vinohrady, ulice Jičínská Byt 4+kk k prodeji, 117.6 m2, balkon, sklep, Rezidence Flora, Praha 3 - Vinohrady, ulice Jičínská Byt 4+kk k prodeji, 117.6 m2, balkon, sklep, Rezidence Flora, Praha 3 - Vinohrady, ulice Jičínská Byt 4+kk k prodeji, 117.6 m2, balkon, sklep, Rezidence Flora, Praha 3 - Vinohrady, ulice Jičínská Byt 4+kk k prodeji, 117.6 m2, balkon, sklep, Rezidence Flora, Praha 3 - Vinohrady, ulice Jičínská Byt 4+kk k prodeji, 117.6 m2, balkon, sklep, Rezidence Flora, Praha 3 - Vinohrady, ulice Jičínská Byt 4+kk k prodeji, 117.6 m2, balkon, sklep, Rezidence Flora, Praha 3 - Vinohrady, ulice Jičínská Byt 4+kk k prodeji, 117.6 m2, balkon, sklep, Rezidence Flora, Praha 3 - Vinohrady, ulice Jičínská Byt 4+kk k prodeji, 117.6 m2, balkon, sklep, Rezidence Flora, Praha 3 - Vinohrady, ulice Jičínská Byt 4+kk k prodeji, 117.6 m2, balkon, sklep, Rezidence Flora, Praha 3 - Vinohrady, ulice Jičínská Byt 4+kk k prodeji, 117.6 m2, balkon, sklep, Rezidence Flora, Praha 3 - Vinohrady, ulice Jičínská Byt 4+kk k prodeji, 117.6 m2, balkon, sklep, Rezidence Flora, Praha 3 - Vinohrady, ulice Jičínská Byt 4+kk k prodeji, 117.6 m2, balkon, sklep, Rezidence Flora, Praha 3 - Vinohrady, ulice Jičínská Byt 4+kk k prodeji, 117.6 m2, balkon, sklep, Rezidence Flora, Praha 3 - Vinohrady, ulice Jičínská

V nově zrekonstruované perle funkcionalismu Vám nabízíme tento exkluzivní, komfortně zařízený byt o dispozici 4+kk a podlahové ploše 117.6 m2, obohacený obrazy vybranými ve spolupráci s Artsalon S. Dokonalost bytu je výsledkem synergické práce odborníků z oblasti stavebnictví a znalci soudobého umění. Přes vstupní chodbu projdete do otevřeného prostoru využitého jako jídelna s kuchyňským koutem. Prostor Vás očaruje odvážným, leč zdařilým využitím barev v kombinaci s bílou kuchyňskou linkou doplněnou zrcadli. Dále se byt skládá ze tří pokojů. Využitelnost těchto pokojů je velice variabilní a můžete jej přizpůsobit dle počtu členů v rodině a také dle Vašich požadavků. Zde je jeden z pokojů využit jako obývací pokoj, menší z pokojů je vybaven v duchu pracovny a třetí pokoj slouží samozřejmě jako ložnice. Součástí tohoto západně orientovaného bytu jsou dva balkony a náleží k němu uzamykatelná sklepní kóje. Nejen, že se jedná o nový byt, ale samotný činžovní dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí, při které byl kladen důraz na zachování původní atmosféry domu. V domě je nová elektroinstalace, jsou zde nové vodovodní, kanalizační rozvody, a také vzduchotechnika, vytápění. Fasáda domu a společné prostory domu byly revitalizovány. Velkorysé prosvětlené prostory, elegantní vstupní hala s recepcí i kultivované okolí, garantují reprezentativní a mimořádně pohodlné bydlení. Pro aktivní odpočinek rezidentů je v domě k dispozici také posilovna. Dlouhodobé parkování je možné sjednat v obchodním centru Atrium Flora, odkud se dostane do bytu přes vestibul metra tak říkajíc suchou nohou. Bezkonkurenční dopravní spojení zajišťuje metro A, stanice Flora. Plná občanská vybavenost. Pro chvíle odpočinku od ruchu velkoměsta, doporučujeme park Parukářka s překrásným výhledem na Prahu. Pro více informací či prohlídku kontaktujte makléře.

Občanská vybavenost

metro
tramvaj
obchodní prostory

Kanalizace

kanalizace

Voda

dálkový vodovod
50.077582
14.461110
Jičínská, Praha 3 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
11 455 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně kompletních právních služeb a servisu RK
ID nabídky60684
AdresaJičínská, Praha 3 - Vinohrady
Budovaskeletová
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha117,60 m²
Terasane
Balkónano (4,90 m²)
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Hedvika Černochová
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter