Tato nemovitost není dostupná

Praha, atraktivní nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Mezi vodami, Modřany, parkování, 703 m²

Praha, atraktivní nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Mezi vodami, Modřany, parkování, 703 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Mezi vodami, Modřany, parkování, 703 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Mezi vodami, Modřany, parkování, 703 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Mezi vodami, Modřany, parkování, 703 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Mezi vodami, Modřany, parkování, 703 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor - kanceláře k pronájmu, Mezi vodami, Modřany, parkování, 703 m2

Atraktivní světlé nebytové prostory k pronájmu o celkové rozloze 703 m2 se nachází v kancelářské budově na Praze 4 – Modřany. Jedná se o dva prostory v 3. NP o velikosti 396 m2, v 2. NP o velikosti 307 m2 a příruční sklad ve sklepě. Možno pronajmout každé patro zvlášť. Info o ceně každého prostoru zvlášť u makléře. Na podlahách jsou koberce a dlažba. Vytápění prostřednictvím plynového kotle pro každé patro zvlášť. Možnost parkování přímo před budovou. Skvělá občanská vybavenost a dopravní dostupnost. V okolí jsou restaurace, obchody, základní škola, supermarket Albert, bankomaty a tramvajová zastávka „Modřanská škola“, z které se dostanete do 16 minut na metro „B“ Karlovo náměstí.

50.008905
14.401928
Mezi vodami, Praha 4 - Modřany, Czech Republic
Cena
120 000 Kč
za měsíc
Poplatkyv ceně
ID nabídky60658
AdresaMezi vodami, Praha 4 - Modřany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Užitná plocha703 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter