Tato nemovitost již byla pronajata

Praha - Zbraslav, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Faltysova, terasa, sklep, garáž, 62 m²

Praha - Zbraslav, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Faltysova, terasa, sklep, garáž, 62 m2 Praha - Zbraslav, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Faltysova, terasa, sklep, garáž, 62 m2 Praha - Zbraslav, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Faltysova, terasa, sklep, garáž, 62 m2 Praha - Zbraslav, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Faltysova, terasa, sklep, garáž, 62 m2 Praha - Zbraslav, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Faltysova, terasa, sklep, garáž, 62 m2 Praha - Zbraslav, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Faltysova, terasa, sklep, garáž, 62 m2 Praha - Zbraslav, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Faltysova, terasa, sklep, garáž, 62 m2 Praha - Zbraslav, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Faltysova, terasa, sklep, garáž, 62 m2 Praha - Zbraslav, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Faltysova, terasa, sklep, garáž, 62 m2 Praha - Zbraslav, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Faltysova, terasa, sklep, garáž, 62 m2 Praha - Zbraslav, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Faltysova, terasa, sklep, garáž, 62 m2 Praha - Zbraslav, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Faltysova, terasa, sklep, garáž, 62 m2 Praha - Zbraslav, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Faltysova, terasa, sklep, garáž, 62 m2 Praha - Zbraslav, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Faltysova, terasa, sklep, garáž, 62 m2 Praha - Zbraslav, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Faltysova, terasa, sklep, garáž, 62 m2 Praha - Zbraslav, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Faltysova, terasa, sklep, garáž, 62 m2 Praha - Zbraslav, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Faltysova, terasa, sklep, garáž, 62 m2

Krásný nový nezařízený byt 2+kk k pronájmu o celkové rozloze 62 m2 s terasou, sklepem, komorou a garáží (za poplatek) se nachází v 1. NP v novostavbě v Praze – Zbraslavi. Orientace oken na 3 světové strany(J-Z-S). Byt má neprůchozí pokoje. Kuchyně vybavena kuchyňskou linkou s elektrickým sporákem a troubou. Velká koupelna s vanou a pračkou. Toaleta samostatně. Na podlahách jsou plovoucí podlahy a dlažba. Dům se nachází ve velice klidné lokalitě s dobrou dopravní dostupností a občanskou vybaveností. V okolí jsou supermarket Lidl, mateřská školka, obchody a autobusová zastávka „Na Drahách“ z které se dostanete do 19 minut na metro „B“ Smíchovské nádraží.

49.961185
14.384289
Faltysova, Praha 5 - Zbraslav, Czech Republic
Cena
9 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5000 Kč + garáž 1000 Kč (možná)
ID nabídky60617
AdresaFaltysova, Praha 5 - Zbraslav
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha62 m²
Terasaano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter