Tato nemovitost není dostupná

Obchodní prostor k pronájmu na Arbesově náměstí, 94 m², vlastní vchody z náměstí i dvora, 7 výloh

Obchodní prostor k pronájmu na Arbesově náměstí, 94 m2, vlastní vchody z náměstí i dvora, 7 výloh Obchodní prostor k pronájmu na Arbesově náměstí, 94 m2, vlastní vchody z náměstí i dvora, 7 výloh Obchodní prostor k pronájmu na Arbesově náměstí, 94 m2, vlastní vchody z náměstí i dvora, 7 výloh Obchodní prostor k pronájmu na Arbesově náměstí, 94 m2, vlastní vchody z náměstí i dvora, 7 výloh Obchodní prostor k pronájmu na Arbesově náměstí, 94 m2, vlastní vchody z náměstí i dvora, 7 výloh Obchodní prostor k pronájmu na Arbesově náměstí, 94 m2, vlastní vchody z náměstí i dvora, 7 výloh Obchodní prostor k pronájmu na Arbesově náměstí, 94 m2, vlastní vchody z náměstí i dvora, 7 výloh Obchodní prostor k pronájmu na Arbesově náměstí, 94 m2, vlastní vchody z náměstí i dvora, 7 výloh

Obchodní prostor se nachází na Arbesovo náměstí, v přízemí nově zrekonstruované budově naproti parku. Má velké výlohy do ulic Arbesovo náměstí a Elišky Peškové a vysoké klenuté stropy, je vhodné pro různé komerční použití (kancelář/pobočka, prodejna, showroom, butik, apod.). Je v docházkové vzdálenosti od stanice metra Anděl a hned u autobusové/tram­vajové zastávky Arbesovo náměstí. Skládá se ze dvou prodejních ploch 52m² a 26m² a zázemí včetně WC 16 m2, výlohy (7×) mají celkem 8m² navíc, rozsáhlé pouliční průčelí (23 m), slunný jihovýchodní orientaci, prostor se nachází v kompletně zrekonstruované budově na rohu Arbesova náměstí a Elišky Peškové, Smíchov. Samostatný vchod přímo z Arbesova náměstí i z vnitřního traktu budovy pro zaměstnance, zásobování, atd. Vysoké stropy (nad 3,5 m), telefon, internet a TV připojení, obklady a dlažby, vhodné osvětlení. K dalším výhodám patří možnosti bezplatného i placeného parkování v okolí, snadná doprava MHD, blízkost nákupního centra Nový Smíchov. Zájemce neplatí provizi realitní kanceláři.

50.076067
14.404864
Arbesovo nám., Praha 5, Czech Republic
Cena
65 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ spotřeba energií
ID nabídky60613
AdresaArbesovo nám., Praha 5
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha94 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter