Tato nemovitost není dostupná

Praha, lukrativní nezařízená kavárna k pronájmu 75m², ulice Těšnov, Nové Město, bez odstupného

Praha, lukrativní nezařízená kavárna k pronájmu 75m2, ulice Těšnov, Nové Město, bez odstupného Praha, lukrativní nezařízená kavárna k pronájmu 75m2, ulice Těšnov, Nové Město, bez odstupného Praha, lukrativní nezařízená kavárna k pronájmu 75m2, ulice Těšnov, Nové Město, bez odstupného Praha, lukrativní nezařízená kavárna k pronájmu 75m2, ulice Těšnov, Nové Město, bez odstupného Praha, lukrativní nezařízená kavárna k pronájmu 75m2, ulice Těšnov, Nové Město, bez odstupného Praha, lukrativní nezařízená kavárna k pronájmu 75m2, ulice Těšnov, Nové Město, bez odstupného Praha, lukrativní nezařízená kavárna k pronájmu 75m2, ulice Těšnov, Nové Město, bez odstupného Praha, lukrativní nezařízená kavárna k pronájmu 75m2, ulice Těšnov, Nové Město, bez odstupného Praha, lukrativní nezařízená kavárna k pronájmu 75m2, ulice Těšnov, Nové Město, bez odstupného

Lukrativní kavárna k pronájmu 75m² se nachází v přízemí cihlové budovy v ulici Těšnov, Praha 1, Nové Město. Pronajímá se jako nezařízená, je zde cca 50 míst, součástí prostorů i je kuchyňka. Možnost propojení do vedlejšího zlatnictví. Další možnost rozšíření o suterénní prostory 107m² za poplatek. Kavárna má vchod z ulice Na Poříčí. Dům se nachází v na rušné ulici kousek od stanice metra Florence, linka C a B. V okolí je mnoho administrativních budov. V současné době slouží prostory jako kavárna, ale je možné si prostory pronajmout i pro jiné účely.

50.090792
14.436585
Těšnov, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
901,78 Kč
 (€)
35 € Měnový kurz: 25,77
ze dne: 25. 5. 2018
 
za m²
Poplatky+ poplatky
ID nabídky60573
AdresaTěšnov, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha75,50 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter