Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 1+kk (45m²), ulice Ke Studánce, Tuchoměřice, zahrada

Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 1+kk (45m2), ulice Ke Studánce, Tuchoměřice, zahrada Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 1+kk (45m2), ulice Ke Studánce, Tuchoměřice, zahrada Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 1+kk (45m2), ulice Ke Studánce, Tuchoměřice, zahrada Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 1+kk (45m2), ulice Ke Studánce, Tuchoměřice, zahrada Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 1+kk (45m2), ulice Ke Studánce, Tuchoměřice, zahrada Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 1+kk (45m2), ulice Ke Studánce, Tuchoměřice, zahrada Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 1+kk (45m2), ulice Ke Studánce, Tuchoměřice, zahrada Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 1+kk (45m2), ulice Ke Studánce, Tuchoměřice, zahrada

Krásné nezařízené podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 1+kk (45m²) se nachází ve druhém patře rodinného domu v ulici Ke Studánce, Praha – západ, Tuchoměřice. V bytě je kuchyňská linka. V koupelně je vana. Možnost využívat zahradu u domu. Krásná klidná lokalita, přímo u lesa, který je ideální na odpočinek a sportovní vyžití. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici autobusů.

50.132027
14.292168
Ke Studánce, Tuchoměřice, Czech Republic
Cena
5 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2500 poplatky
ID nabídky60571
AdresaKe Studánce, Tuchoměřice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha45 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter