Tato nemovitost není dostupná

Prodej, luxusní mezonetový byt 3+kk, 4x balkon, střešní terasa, výhledy na Pražský hrad, 2x garáž, blízko centra

Prodej, luxusní mezonetový byt 3+kk, 4x balkon, střešní terasa, výhledy na Pražský hrad, 2x garáž, blízko centra Prodej, luxusní mezonetový byt 3+kk, 4x balkon, střešní terasa, výhledy na Pražský hrad, 2x garáž, blízko centra Prodej, luxusní mezonetový byt 3+kk, 4x balkon, střešní terasa, výhledy na Pražský hrad, 2x garáž, blízko centra Prodej, luxusní mezonetový byt 3+kk, 4x balkon, střešní terasa, výhledy na Pražský hrad, 2x garáž, blízko centra Prodej, luxusní mezonetový byt 3+kk, 4x balkon, střešní terasa, výhledy na Pražský hrad, 2x garáž, blízko centra Prodej, luxusní mezonetový byt 3+kk, 4x balkon, střešní terasa, výhledy na Pražský hrad, 2x garáž, blízko centra Prodej, luxusní mezonetový byt 3+kk, 4x balkon, střešní terasa, výhledy na Pražský hrad, 2x garáž, blízko centra Prodej, luxusní mezonetový byt 3+kk, 4x balkon, střešní terasa, výhledy na Pražský hrad, 2x garáž, blízko centra Prodej, luxusní mezonetový byt 3+kk, 4x balkon, střešní terasa, výhledy na Pražský hrad, 2x garáž, blízko centra Prodej, luxusní mezonetový byt 3+kk, 4x balkon, střešní terasa, výhledy na Pražský hrad, 2x garáž, blízko centra Prodej, luxusní mezonetový byt 3+kk, 4x balkon, střešní terasa, výhledy na Pražský hrad, 2x garáž, blízko centra Prodej, luxusní mezonetový byt 3+kk, 4x balkon, střešní terasa, výhledy na Pražský hrad, 2x garáž, blízko centra Prodej, luxusní mezonetový byt 3+kk, 4x balkon, střešní terasa, výhledy na Pražský hrad, 2x garáž, blízko centra Prodej, luxusní mezonetový byt 3+kk, 4x balkon, střešní terasa, výhledy na Pražský hrad, 2x garáž, blízko centra Prodej, luxusní mezonetový byt 3+kk, 4x balkon, střešní terasa, výhledy na Pražský hrad, 2x garáž, blízko centra Prodej, luxusní mezonetový byt 3+kk, 4x balkon, střešní terasa, výhledy na Pražský hrad, 2x garáž, blízko centra Prodej, luxusní mezonetový byt 3+kk, 4x balkon, střešní terasa, výhledy na Pražský hrad, 2x garáž, blízko centra Prodej, luxusní mezonetový byt 3+kk, 4x balkon, střešní terasa, výhledy na Pražský hrad, 2x garáž, blízko centra Prodej, luxusní mezonetový byt 3+kk, 4x balkon, střešní terasa, výhledy na Pražský hrad, 2x garáž, blízko centra Prodej, luxusní mezonetový byt 3+kk, 4x balkon, střešní terasa, výhledy na Pražský hrad, 2x garáž, blízko centra

Na zakázku vybudovaný moderní penthouse se dvěma ložnicemi, dvěma en-suite koupelnami, čtyřmi balkóny a 63 m2 velkou střešní terasou s panoramatickými výhledy je situován v posledních dvou podlažích nově vystavěné moderní budovy blízko centra Prahy. Zcela nová, stylově navržená rezidence Prokopova byla navržena slavnou českou návrhářkou Barborou Škorpilovou, jejíž návrhy byly oceněny především pro čistotu designu a unikátní práci s prostorem, je umístěna v samém srdci Prahy 3 v těsném sousedství dvou populárních parků Vítkov a Parukářka.

Duplex se rozkládá na dvou podlažích – v horním podlaží s obývacím pokojem (56 m2) a kuchyní, wc a pokojem pro hosty – každá místnost s vlastním balkonem + vstup na střešní terasu. Pražský hrad je vidět z obývacího pokoje a balkonů, stejně jako ze střešní terasy. Spodní část bytu je využita jako klidná ložnicová část – 2 ložnice, každá s en-suite koupelnou. Jedna z ložnic má vlastní balkon.

Zařizovací předměty a materiály jsou vysokého standardu – masivní dřevěné mozaikové podlahy z týku, mozaikové keramické obklady renomované značky, kuchyně italského designu s vyššími řadami spotřebičů, dvojitá okna a balkonové dveře – posuvné, zakázkový nábytek na míru, bezpečnostní a protipožární dveře, konvektory zapuštěné v podlaze místo klasických radiátorů, klimatizace a další. Vybavení je kompletní – vysokorychlostní internet, satelitní TV, recepce 24/7 vč. bezpečnostního systému, výtah až do garáží, společná zahrada a další.

V posledních letech se Žižkov stal jednou z nejrychleji se rozvíjejících pražských čtvrtí, kde bylo vybudováno velké množství bytových a administrativních projektů. Občanská vybavenost je kompletní, např. Tesco Express prodejna je umístěna několik desítek metrů od budovy, autobusová zastávka nedaleko domu s přímým spojením na metro Florenc, Flora (2 zastávky či 2 minuty automobilem). Tenisové kurty, plavecký bazén a golfové odpaliště jsou 3 minuty chůzí od domu, další zařízení (Sportcentrum Step) se saunovým světem, tenisovými, squashovými a badmintonovými kurty, bowlingovou drahou, bazénem a dalším je 5 minut jízdy automobilem od domu. Za zmínku také stojí Palác Flora – renomované obchodní centrum s multiplexem kin a Imax kinem.

Občanská vybavenost

metro

Vytápění

ústřední topení
50.086037
14.453530
Prokopova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena Info v RK
Poplatkypro informaci o ceně prosím kontaktujte makléře
ID nabídky60544
AdresaProkopova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Počet pater7
Užitná plocha139,20 m²
Terasaano (63 m²)
Balkónano (35 m²)
Garážano
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter