Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, V kolkovně, Staré Město, atraktivní lokalita, balkón, 116 m²

Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, V kolkovně, Staré Město, atraktivní lokalita, balkón, 116 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, V kolkovně, Staré Město, atraktivní lokalita, balkón, 116 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, V kolkovně, Staré Město, atraktivní lokalita, balkón, 116 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, V kolkovně, Staré Město, atraktivní lokalita, balkón, 116 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, V kolkovně, Staré Město, atraktivní lokalita, balkón, 116 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, V kolkovně, Staré Město, atraktivní lokalita, balkón, 116 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, V kolkovně, Staré Město, atraktivní lokalita, balkón, 116 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, V kolkovně, Staré Město, atraktivní lokalita, balkón, 116 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, V kolkovně, Staré Město, atraktivní lokalita, balkón, 116 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, V kolkovně, Staré Město, atraktivní lokalita, balkón, 116 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, V kolkovně, Staré Město, atraktivní lokalita, balkón, 116 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, V kolkovně, Staré Město, atraktivní lokalita, balkón, 116 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, V kolkovně, Staré Město, atraktivní lokalita, balkón, 116 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, V kolkovně, Staré Město, atraktivní lokalita, balkón, 116 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, V kolkovně, Staré Město, atraktivní lokalita, balkón, 116 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, V kolkovně, Staré Město, atraktivní lokalita, balkón, 116 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, V kolkovně, Staré Město, atraktivní lokalita, balkón, 116 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, V kolkovně, Staré Město, atraktivní lokalita, balkón, 116 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, V kolkovně, Staré Město, atraktivní lokalita, balkón, 116 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, V kolkovně, Staré Město, atraktivní lokalita, balkón, 116 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, V kolkovně, Staré Město, atraktivní lokalita, balkón, 116 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, V kolkovně, Staré Město, atraktivní lokalita, balkón, 116 m2

Krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu o celkové rozloze 116 m2 s balkónem se nacházejí v 1. patře cihlového domu ve velice atraktivní lokalitě historického centra Prahy 1 – Staré Město. Prostory se stávají ze 3 místností, kuchyňky, koupelny a samostatné toalety. Kuchyňka s kuchyňskou linkou a myčkou. Koupelna se sprchovým koutem. Na podlahách jsou dřevěné parkety a dlažba. Dům se nachází v centru Prahy s vynikající občanskou vybaveností i dopravní dostupností. V okolí jsou restaurace, kavárny, bary, obchody, bankomaty, školy, OC Palladium. Metro „A“ Staroměstská či „B“ Náměstí Republiky do 5 minut.

50.089652
14.421680
V kolkovně, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 1500 Kč + elektřina a plyn
ID nabídky60434
AdresaV kolkovně, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Užitná plocha116 m²
Balkónano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter